Ukradli dwa rowery z bagażnika samochodowego

  Ukradli dwa rowery z bagażnika samochodowego

  MAW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Dwa rowery o wartości 14 tys. zł przewożone w bagażniku samochodowym padły łupem złodziei w Bogatyni.
  Sprawcy przecięli linki zabezpieczające z bagażnika rowerowego umieszczonego na samochodzie. Łup umieścili w swoim aucie i odjechali. Całe zdarzenie widział świadek, który zaalarmował policję i pojechał za sprawcami.

  - Niestety na jednej z ulic mężczyzna stracił podejrzanych z pola widzenia. Policjanci wytypowali osoby, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem i na jednej z ulic miasta zauważyli samochód jednego z podejrzanych - mówi podkom. Antoni Owsiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu.

  Skradziony rower znaleziono w bagażniku jego samochodu.

  - Jakby tego było mało w trakcie przeszukania 36-letniego mężczyzny policjanci znaleźli przy nim kilka porcji amfetaminy. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawę ustalili także tożsamość drugiego ze sprawców, który obecnie jest poszukiwany. Odnaleziono także drugi ze skradzionych rowerów. Wartość odzyskanego mienia to blisko 14 tysięcy złotych - dodaje podkom. Owsiak.

  Policjanci sprawdzają, gdzie może ukrywać się drugi ze sprawców, a także czy na jego koncie są inne tego typu kradzieże. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia, za kradzież - do 5 lat.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama