Wielki Test z Historii - 22 czerwca najlepsi Kwiatkowska i...

  Wielki Test z Historii - 22 czerwca najlepsi Kwiatkowska i Friedmann

  AS

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Katarzyna Kwiatkowska
  1/3
  przejdź do galerii

  Katarzyna Kwiatkowska ©Szymon Starnawski / Polska Press Grupa

  Wielki Test z Historii. Od niepodległości do niepodległości - 22 czerwca odbył się 7. Wielki Test z Historii. Zebrani w studio goście tym razem odpowiadali na pytania dotyczące najnowszej historii Polski - od momentu odzyskania niepodległości w 1918 do roku 1989. Najlepsi z historii okazali się Katarzyna Kwiatkowska i Stefan Friedmann. Nagrodę w wysokości 30 tys. zł przekazali Fundacji Wspólnota Pokoleń.
  Wielki Test z Historii. Od niepodległości do niepodległości odbył się w poniedziałek 22 czerwca o godz. 20:25. Tym razem telewidzowie i gwiazdy show biznesu, sportowcy, dziennikarze i politycy odpowiadali na pytania dotyczące najnowszej historii Polski - od momentu odzyskania niepodległości w 1918 do roku 1989.

  Wielki Test z Historii poprowadzili Maciej Orłoś i Paulina Chylewska. Wśród gości zgromadzonych w studio najlepsi byli Katarzyna Kwiatkowska i Stefan Friedmann. Wraz z nimi na pytania odpowiadali m.in. Dominika Ostałowska, Mieczysław Hryniewicz, Hanna Kotkowska-Bareja, Agnieszka Romaszewska, Karol Strasburger, Marcin Rogacewicz, Katarzyna Kwiatkowska i Ada Fijał.

  Zwycięzcy otrzymali w nagrodę 30 tys. zł, jakie przekazali na rzecz Fundacji Wspólnota Pokoleń.

  Widzowie TVP Wielki Test z Historii mogli rozwiązywać w teście internetowym lub dzięki specjalnej aplikacji na telefonach komórkowych.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama