Strażacy weszli do złego mieszkania, bo desperat pomylił...

  Strażacy weszli do złego mieszkania, bo desperat pomylił adresy...

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Strażacy weszli do złego mieszkania, bo desperat pomylił adresy...

  ©Kacper Chudzik

  Mieszkańcy wieżowca przy ul. Poczdamskiej 4 z zaskoczeniem obserwowali w niedzielę, 21 czerwca, akcję służb mundurowych, które na sygnale podjechały pod budynek. Pogotowie, straż pożarna oraz policja próbowały dostać się do jednego z mieszkań.
  Strażacy weszli do złego mieszkania, bo desperat pomylił adresy...

  ©Kacper Chudzik

  - Pogotowie ratunkowe otrzymało wezwanie od 45-letniego mieszkańca Głogowa, który stwierdził, że próbuje popełnić samobójstwo. Miał pić alkohol i spożywać leki - wyjaśnia Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

  Ratownicy próbowali dostać się do mieszkania od strony klatki schodowej, ale drzwi były zamknięte, a ze środka nikt nie odpowiadał. Podjęto więc decyzję o dostaniu się do środka przez balkon. Pomogli w tym strażacy, którzy weszli na drugie piętro po drabinie i otworzyli drzwi balkonowe.

  Policja zaczęła więc poszukiwania mężczyzny, który rozpętał całe zamieszanie. Okazało się, że był to Ireneusz M., którego jakiś czas wcześniej widziano w okolicach ulicy Spółdzielczej. W jednym z mieszkań znalazł go tam patrol. Mężczyzna był kompletnie pijany. Trafił najpierw do szpitala, a potem na izbę wytrzeźwień. Czeka go jeszcze obserwacja psychiatryczna.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama