Szydłobus wyruszył w Polskę. Na początek Beata Szydło...

  Szydłobus wyruszył w Polskę. Na początek Beata Szydło odwiedzi północne Mazowsze [ZDJĘCIA+VIDEO]

  Dariusz Grzędziński (AIP)/TVN 24/X-News

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Beata Szydło i Andrzej Duda przy Szydłobusie
  1/9
  przejdź do galerii

  Beata Szydło i Andrzej Duda przy Szydłobusie ©Piotr Smolinski

  Beata Szydło, która została wskazana jako kandydat na premiera podczas sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości, ruszyła autobusem w objazd województwa mazowieckiego. Do jesiennych wyborów Szydłobus ma wzorem Dudabusa objechać całą Polskę, a posłanka PiS będzie spotykać się z Polakami, tak jak w kampanii prezydenckiej robił to Andrzej Duda. ZOBACZ ZDJĘCIA i VIDEO.

  TVN 24/X-News

  "Szydłobus" ruszył o godzinie 9 sprzed gmachu Sejmu RP. Pojazd symbolicznie przekazał prezydent elekt Andrzej Duda. Duda podkreślał, że w drodze po prezydenturę stale towarzyszyła mu Beata Szydło, a sam autobus stał się symbolem spotkań i rozmów z Polakami.


  - To droga spotkań z ludźmi, droga słuchania, a ludzie są często w bardzo trudnej sytuacji i chcą wypowiedzieć swoją prawdę i tej prawdy trzeba wysłuchać - mówił Duda, a potrzebę spełnienia tej deklaracji podkreślała Beata Szydło.

  - Moim obowiązkiem i obowiązkiem wszystkich polityków jest dzisiaj słuchać Polaków, bo tego dialogu i słuchania bardzo dzisiaj w Polsce brakuje – powiedziała Beata Szydło. Następnie, wspólnie z Andrzejem Dudą, zaprezentowała autobus w nowej oprawie, który tym razem będzie jeździł po kraju z podobizną kandydatki na premiera. - Przejechaliśmy tysiące kilometrów, słuchaliśmy ludzi, rozmawialiśmy, słyszeliśmy, co do nas powiedzieli. Moja podróż będzie największą debatą z Polakami – zapowiedziała kandydatka PiS na premiera.

  Szydłobus odwiedzi dziś Mazowsze, gdzie zaplanowano cztery spotkania z mieszkańcami. Beata Szydło odwiedzi Pułtusk, później pojedzie do powiatu makowskiego, wczesnym popołudniem dotrze do Ostrołęki, a ostatnie spotkanie zaplanowano w Ostrowi Mazowieckiej.

  Tymczasowym hasłem Beaty Szydło jest „Spotkajmy się w drodze”. Tak zatytułowano pierwszy spot kandydatki na premiera, który sztab PiS opublikował w niedzielę. Trwający niespełna minutę film można traktować jako zapowiedź powielania dobrych sprawdzonych wzorców z kampanii Andrzeja Dudy.

  Czytaj także

   Komentarze (8)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Solid

   Miko (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Raczej( chociaz...?!" na konkurs piękności to sie nadaje! I to po takiej wiedzy jaka posiadła na swoich szkołach o niczym! Skąd ta odwaga u tej kobiety!?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Szydlobus!

   Mk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   I na piechotę idąc wyglada jak szydlobus! Sama sie dobrze reklamuje! Ma odwagę baba oprócz baby saby urody! Przeciez wiadomo ze ja wyroluje Polskezbawca!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie wierzcie pusty obietnicom i!!!!

   Barbara (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Opowiada coś co do mnie nie dociera. To są obietnice które nie będą zrealizowane. Ciemny lud uwierzy a potem będzie żal Polak mmądry po szkodzie!!!!!!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ciemny lud!

   Mk (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Raczej zdewocialy lud! Obietnice PISu sa " funta klaka warte"co przeciętny Polak dobrze wie! Ona jednak przemawia jak do polglowkow mając na za baranów! Ale baranki dostają "prikaz"z Torunia i juz...rozwiń całość

   Raczej zdewocialy lud! Obietnice PISu sa " funta klaka warte"co przeciętny Polak dobrze wie! Ona jednak przemawia jak do polglowkow mając na za baranów! Ale baranki dostają "prikaz"z Torunia i juz wiedza co trzeba zrobić by żyło sie lepiej ? Nie! By gromadziło sie więcej dóbr ale nie Polakom!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   "Ciemny lud to kupi"

   apezrok (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 4

   Naobiecuje wszystkim i wszystko, aby tylko przejąć władzę. I tak jak powiedział kiedyś kurski : ciemny lud to kupi"


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Kurski miał rację

   K1 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Wówczas ciemny lud kupił propagandę PO.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wyszło Szydło z Dupdy

   Z bólem (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   A może bulem...

   Zdjęcie autora komentarza
   ale...

   Jakub Hubert

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 2

   co ta informacja ma wspolnego z Łodzią ??

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama