REALIZUJEMY MARZENIA

  REALIZUJEMY MARZENIA O WŁASNYM MIESZKANIU

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  REALIZUJEMY MARZENIA O WŁASNYM MIESZKANIU
  1/7
  przejdź do galerii
  Dzień otwarty to okazja do obejrzenia inwestycji, już wybudowanych mieszkań i wizualizacji tych, które dopiero powstają. W sobotę 20 czerwca warto wybrać się na osiedlę Centauris zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skowroniego na wrocławskim Borku. Rozległy obszar parku i jego „dzikość” to urokliwe sąsiedztwo, które mają tuż za swoim oknem ci, którzy już na Centaurisie mieszkają. Poranna kawa, którą mogą wypić przy wtórze śpiewu ptaków, z konarami drzew na wyciągnięcie ręki - to jeden z największych atutów tego miejsca. Mieszkanie tutaj to realizacja marzenia o byciu w mieście z możliwością codziennego obcowania z przyrodą. Powierzchnia parku, który rozpościera się pomiędzy ogródkami a osiedlem Centauris i terenem Instytutu PAN sięga 25 ha. Rozległy teren parku w części jest dobrze zagospodarowany, w części przypomina park angielski, czyli wygląda tak jak naturalny park krajobrazowy. Wysokie trawy na niestrzyżonych trawnikach pełne są kwiatów, ziół i krzewów.
  Rano i wieczorem w parkowych alejkach widać osoby gimnastykujące się, uprawiające jogging czy jeżdżące rowerem. W weekendy na trawnikach koce rozkładają ci, którzy lubią zaprosić znajomych na piknik na trawie lub w spokoju przeczytać książkę.

  Mieszkania na osiedlu Centauris doskonale wpisują się w prestiżowy charakter okolicy (Krzyki – Borek) oraz bliskość parku Skowroniego. Niewątpliwą zaletą mieszkania w tym miejscu – poza parkiem na wyciągnięcie ręki - jest fakt doskonałego skomunikowania tego miejsca z centrum miasta. Miejskim tramwajem lub autobusem z ulicy Ślężnej do centrum można dojechać w kilka minut. Oszczędność czasu i świeże produkty zapewnia mieszańcom – Galaktyka, mały park handlowy, w którym znajduje się supermarket Piotr i Paweł, apteka i punkty usługowe a od września rozpocznie działalność całodobowy klub fitness.

  Osiedle mieszkaniowe Centauris które zlokalizowane jest w prestiżowej dzielnicy Krzyki-Borek to projekt wrocławskiego inwestora Vantage Development oraz BMN Development. Centauris znajduje się u zbiegu ulic Ślężnej oraz Armii Krajowej - głównych węzłów komunikacyjnych miasta. W okolicy działają obiekty sportowo-rekreacyjne, takie jak Aquapark przy ul. Borowskiej czy centrum sportu Spartakus przy ul. Spiskiej. Atutem lokalizacji osiedla jest sąsiedztwo Parku Handlowego Galaktyka.

  Mocno zaawansowane są prace na ostatnich etapach budowy osiedla Centauris. IV i V etap budowy zostanie zakończony w drugim kwartale 2016 roku. Obecnie są w sprzedaży już gotowe jak i te mieszkania, które będą oddane mieszkańcom w przyszłym roku. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście te w bezpośrednim sąsiedztwie parku.

  Czekamy na Państwa w Salonie Sprzedaży przy ulicy Ślężnej 116a w godzinach od 10 do 16.

  Vantage Development jest jedną z wiodących polskich spółek deweloperskich. Firma, koncentrując swoje działania na jednym z najszybciej rozwijających się rynków budowlanych, jakim jest Wrocław, systematycznie poszerza działalność w innych polskich miastach. Dominującym segmentem działalności spółki jest sprzedaż mieszkań, jednak część jej aktywności stanowią również projekty komercyjne (zarówno biurowe, jak i handlowe). Vantage Development jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Od 2012 roku akcje spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama