Panie maszerowały z kijkami

  Panie maszerowały z kijkami

  Marcin Kaźmierczak

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Panie maszerowały z kijkami
  1/17
  przejdź do galerii
  Kolejny nordic walking z Tygodnikiem Głogowskim za nami.
  Już po raz piąty, w czwartek 18 czerwca, spod redakcji Tygodnika Głogowskiego grupa pań wyruszyła w marsz z kijkami, który nasza redakcja organizuje wespół ze Stowarzyszeniem Pomocy Rodzinie "A jutro". Jak co miesiąc, trening nordic walking poprowadziła Marta Zacharzewska, która na co dzień jest instruktorką tej formy rekreacji.

  Comiesięczny marsz z Tygodnikiem Głogowskim to dobry pretekst, by rozpocząć swoją przygodę z tą formą rekreacji, lecz aby nordic walking przynosił efekty, należy ćwiczyć kilka razy w tygodniu - zaznacza M. Zacharzewska.

  Pomimo niezbyt zachęcającej pogody, która od rana towarzyszyła głogowianom, cztery panie stawiły się na zbiórce pod naszą redakcją.
  Jak przed każdym treningiem, tak i przed dzisiejszym marszem czekała na nie chwila gimnastyki, którą wykonały pod czujnym okiem pani instruktorki. Następnie grupa udała się ul. Nadodrzańską do Parku Leśnego, gdzie na uczestniczki spaceru z kijkami czekała chwila wytchnienia wśród śpiewu ptaków i otaczającej zewsząd zieleni.

  Jak podkreślały uczestniczki marszu, pomimo braku słońca za oknem, warto było przemóc się i wyjść z domu, by wziąć udział w zajęciach na świeżym powietrzu.

  Przypominamy, iż był to ostatni trening przed wakacjami. Na następny marsz z Tygodnikiem Głogowskim zapraszamy już we wrześniu.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama