Oddaj krew wraz z mundurowymi

  Oddaj krew wraz z mundurowymi

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Głogowskie służby mundurowe zapraszają wszystkich głogowian do udziału w akcji pod hasłem "Dar serca służb mundurowych". Jest to wspólne przedsięwzięcie Komendy Powiatowej Policji w Głogowie i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Terenowy Oddział w Głogowie. Akcja odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca w godzinach od 12 do 15 na parkingu Hipermarketu Carrefour Głogów przy ul. Poniatowskiego 12.
  - Założeniem akcji jest aktywny udział członków służb mundurowych. Dlatego zwracamy się do policjantów, żołnierzy, strażaków oraz funkcjonariuszy służby więziennej i wszystkich mieszkańców regionu do honorowego oddania krwi w dniu 29 czerwca - mówi Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

  Taka akcja jest bardzo ważna, ponieważ zbliżające się wakacje to czas większej liczby wypadków na drogach, a jednocześnie mniejszej ilości osób oddających krew.

  - Nie pozwólmy, aby te czarne statystyki ciągle się powiększały. Dajmy coś z siebie. Naszą akcję skierujemy również do wszystkich mieszkańców Głogowa z prośbą o aktywny udział - dodaje Kaleta.

  Akcję honorowym patronatem objął Komendant Powiatowy Policji w Głogowie mł. insp. Krzysztof Sidorowicz.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama