Arnold Schwarzenegger jako Terminator straszył turystów. Nie...

  Arnold Schwarzenegger jako Terminator straszył turystów. Nie wierzyli, że to on (ZOBACZ FILM)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Arnold Schwarzenegger jako Terminator nabierał przechodniów. Wybrał się też na zakupy
  1/8
  przejdź do galerii

  Arnold Schwarzenegger jako Terminator nabierał przechodniów. Wybrał się też na zakupy ©screen z YouTube[/apos/]a

  Arnold Schwarzenegger powraca jako Terminator w nowym filmie "Terminator: Genesys". W ramach promocji kolejnej części o morderczych robotach postanowił zadziałać charytatywnie. Aby wesprzeć program After School, Arnold Schwarzenegger przebrał się w strój Terminatora i ruszył na ulicę Los Angeles. Pojawił się m.in. w muzeum figur woskowych, gdzie żartował sobie z turystów. Nie jednemu napędził strachu swoim przebraniem.

  ARNOLD SCHWARZENEGGER NABIERA PRZECHODNIÓW JAKO TERMINATOR  Arnold Schwarzenegger postanowił pożartować sobie z przechodniów i turystów. Przebrał się w strój Terminatora i udawał samego siebie w muzeum figur woskowych. Gdy nieświadomi niczego turyści podchodzili, aby zrobić sobie zdjęcie, nagle figura ożywała strasząc tym samym zwiedzających. Arnie postanowił także kupić sobie nowe okulary, a w trakcie spaceru bulwarem spotkał swojego sobowtóra. Schwarzenegger znany jest z poczucia humoru i dystansu do samego siebie. Zobaczcie sami.

  Arnold Schwarzenneger jako Terminator (FILM):  ZOBACZ TEŻ: ARNOLD SCHWARZENEGGER POWRACA JAKO CONAN BARBARZYŃCA. KIEDY PREMIERA "LEGEND OF CONAN"?


  ARNOLD SCHWARZENEGGER POWRÓCI JAKO MASZYNA W FILMIE "TERMINATOR: GENISYS"  Arnold Schwarzenegger powraca ostatnio do swoich pamiętnych ról. Być może idąc w ślady swojego przyjaciela Sylvestra Stallone'a, który przymierza się do kolejnych części Rambo i Rocky, Arnie zagrał ostatnio ponownie Terminatora. Premiera filmu w Polsce już 1 lipca 2015 r. Tymczasem niedawno pojawiła się zapowiedź filmu "Legend of Conan". Jaka rola będzie następna?

  Arnold Schwarzenegger w filmie "Terminator:Genisys" (TRAILER):  CZYTAJ TEŻ: IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS CZĘŚĆ 2. ZOBACZ ZWIASTUN FILMU Z JENNIFER LAWRENCE

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama