Małe ligi [Tabele]

    Małe ligi [Tabele]

    Redakcja

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    IV liga dolnośląska
    STK GKS Kobierzyce -Włókniarz Mirsk 1:2 (Wołczek 14 - Kowalski 35-karny, Wichowski 80), Orzeł Ząbkowice Śląskie -Nysa Zgorzelec 1:3 (Czachor 50 - Wójcik 25, Jaworski 60-karny, Piechno 78), Miedź II Legnica -Orkan Szczedrzykowice 1:2 (Wachowiec 81 - Śliwiński 61, 85), AKS Strzegom -Widawa Bierutów 2:1 (J. Krzyżanowski 20, D. Krzyżanowski 85 - Rachwał 58), Sokół Wielka Lipa -KGHM ZANAM Polkowice 2:2 (Pyzłowski 81, Deneka 85 - Drzazga 39, 50), BKS Bobrzanie Bolesławiec -Olimpia Kowary 3:1 (Kraśnicki 23, Bochnia 47, Pawlusiński 73 - Chajewski 61), Chojnowianka Chojnów -Zjednoczeni Żarów 2:6 (Kuczyński 15, Jędrusiak 66 - Goździejewski 22, 51, Kloc 59, Uszczyk 83, 87, Kołodziej 85), LKS Stary Śleszów -Granica Bogatynia 1:1 (Iwan 33 -Pastuszko 54).



    TABELA:
    1. Miedź II Legnica 2973119-25
    2. KGHM ZANAM Polkowice29 67 85-31
    3. Sokół Wielka Lipa 29 54 66-31
    4. Orkan Szczedrzykowice 29 54 55-29
    5. BKS Bolesławiec29 4863-52
    6. Olimpia Kowary29 43 45-49
    7. LKS Stary Śleszów29 43 52-53
    8. Orzeł Ząbkowice Śl.29 40 58-52
    9. STK GKS Kobierzyce 29 39 59-50
    10. Granica Bogatynia 29 38 44-59
    11. Zjednoczeni Żarów29 35 53-68
    12. AKS Strzegom29 35 39-42
    13. Włókniarz Mirsk29 32 33-65
    14. Widawa Bierutów29 27 32-58
    15. Nysa Zgorzelec29 19 24-65
    16. Chojnowianka Chojnów29 723-120


    Następna kolejka
    Strzegom -Zgorzelec, Kowary -Stary Śleszów, Bogatynia -Legnica, Szczedrzykowice -Wielka Lipa, Polkowice -Ząbkowice Śląskie, Bierutów -Kobierzyce, Mirsk -Chojnów, niedziela, g. 17- Żarów -Bolesławiec. GB

    Okręgówka - Legnica
    Legnickie Pole - Przemków 3:8, Kochlice - Bieniowice 8:0, Przemków - Męcinka 1:3, Głogów - Księginice 4:0, Legnica - Ruszowice 6:2, Jawor - Złotoryja 4:1, Wąsosz - Rokitki 5:1, Chocianów - Grębocice 1:6.


    1. Chrobry II Głogów296385-33
    2. Orla Wąsosz296275-33
    3. Kuźnia Jawor295260-42
    4. Sparta Grębocice294873-51
    5. Stal Chocianów294758-51
    6. Zamet Przemków294453-56
    7. Górnik Złotoryja294456-54
    8. Czarni Rokitki294453-51
    9. Konfeks Legnica294048-45
    10. Iskra Kochlice293749-49
    11. Iskra Księginice293550-61
    12. Kaczawa Bieniowice293141-78
    13. Mieszko Ruszowice293154-71
    14. GKS Męcinka293140-62
    15. KS Legnickie Pole292649-76
    16. Arkon Przemków292146-77


    Następna kolejka
    Przemków - Chocianów, Grębocice - Wąsosz, Rokitki - Jawor, Złotoryja - Legnica, Ruszowice - Głogów, Księginice - Przemków, Męcinka - Kochlice, Bieniowice - Legnickie Pole.


    A klasa - Legnica
    Grupa I
    Ostaszów - Łagoszów 4:2, Droglowice - Serby 4:5, Jerzmanowa - Góra 4:9, Czerna - Kwielice 5:0, Jaczów - Buczyna 1:2, Kotla - Radwanice 1:4, Czernina - Białołęka 3:2, Siciny - Chobienia 2:2.


    1. Odra Chobienia297686-34
    2. Płomień Radwanice2962106-44
    3. Zryw Kotla2861128-49
    4. LZS Buczyna295873-46
    5. Dragon Jaczów295375-47
    6. Victoria Siciny294783-71
    7. Pogoń Góra294381-66
    8. Łagoszowia Łagoszów293663-82
    9. Orzeł Czerna293661-72
    10. Korona Czernina293391-97
    11. Gwardia Białołęka293257-74
    12. Sokół Jerzmanowa293275-99
    13. Zawisza Serby293160-97
    14. LZS Ostaszów282657-85
    15. Iskra Droglowice292247-86
    16. Tęcza Kwielice291745-139


    Następna kolejka
    Serby - Siciny, Chobienia - Czernina, Białołęka - Kotla, Radwanice- Jaczów, Buczyna - Łagoszów, Ostaszów - Czerna, Kwielice - Jerzmanowa, Góra - Droglowice.


    Grupa II
    Miłoradzice - Kłębanowice 0:3, Rudna - Chocianowiec 5:0, Parszowice - Koskowice 3:1, Szklary Dolne - Dziewień 2:1, Prochowice - Gromadzyń-Wielowieś 1:2, Ścinawa - Siedliska 5:3, Kunice - Lubin 1:1, Jaśkowice - Niedźwiedzice 10:0.


    1. Grom Gromadzyń2978149-24
    2. Prochowiczanka2975135-23
    3. Dąb Siedliska2966125-57
    4. Sparta Rudna3061102-73
    5. Sparta Parszowice296087-47
    6. Odra Ścinawa2958107-36
    7. Błękitni Koskowice3048105-96
    8. Relaks Szklary Dolne293665-115
    9. Albatros Jaśkowice293461-71
    10. Górnik Lubin293267-82
    11. Zryw Kłębanowice293056-67
    12. Unia Miłoradzice292754-112
    13. Czarni Dziewień292650-89
    14. Mewa Kunice291942-95
    15. Kryształ Chocianowiec291656-131
    16. Iskra Niedźwiedzice291032-175


    Następna kolejka
    Kłębanowice - Jaśkowice, Niedźwiedzice - Kunice, Lubin - Ścinawa, Siedliska - Prochowice, Gromadzyń-Wielowieś - Szklary Dolne, Dziewień - Parszowice, Koskowice - Rudna 3:6, Chocianowiec - Miłoradzice.


    Grupa III
    Krzywa (k. Legnicy) - Różana 5:4, Jadwisin - Targoszyn 8:1, Granowice - Nowy Kościół 9:1, Paszowice - Piotrowice 0:1, Kościelec - Pielgrzymka 2:1, Wilków - Wiadrów 5:3, Prusice - Olszanica 9:0, Zagrodno - Okmiany 5:2.


    1. Skora Jadwisin2970142-28
    2. Rodło Granowice2968111-40
    3. Przyszłość Prusice2960108-40
    4. Wilkowianka Wilków295477-59
    5. Nysa Wiadrów305491-67
    6. Błękitni Kościelec295361-35
    7. Sokół Krzywa2953100-53
    8. Orzeł Zagrodno295176-41
    9. Wilki Różana293484-83
    10. Bazalt Piotrowice293040-72
    11. Park Targoszyn292949-81
    12. Rataj Paszowice292840-109
    13. Olimpia Olszanica292744-86
    14. Fenix Pielgrzymka292156-121
    15. Orlik Okmiany292051-146
    16. LZS Nowy Kościół281754-123


    Następna kolejka
    Różana - Zagrodno, Okmiany- Prusice, Olszanica - Wilków, Wiadrów - Kościelec 2:0, Pielgrzymka - Paszowice, Piotrowice - Granowice, Nowy Kościół- Jadwisin, Targoszyn - Krzywa (k. Legnicy).
    B klasa - Legnica
    Grupa I
    Wierzchowice - Przemków (goście nie skompletowali składu), Gaworzyce - Parchów 0:3 (wo), Sobin - Szklary Górne 5:1, Moskorzyn - Grodziec Mały 3:2, Kłobuczyn - Potoczek 2:2, Koźlice - Nowa Wieś Lubińska 2:6, Arka Trzebnice - pauza.


    1. Arka Trzebnice2359119-46
    2. Victoria Parchów2354112-53
    3. Hajduk Kłobuczyn234864-48
    4. Zamet II Przemków224371-45
    5. Nowa Wieś Lubińska2371-55
    6. Kalina Sobin233760-56
    7. Kłos Moskorzyn233362-74
    8. Amator Wierzchowice223247-62
    9. Perła Potoczek233052-70
    10. Odra Grodziec Mały233070-70
    11. LZS Koźlice241144-89
    12. Unia Szklary Górne231046-82
    13. GLKS Gaworzyce23823-91

    Następna kolejka
    Nowa Wieś Lubińska - Kłobuczyn, Potoczek - Moskorzyn, Grodziec Mały - Sobin, Szklary Górne- Gaworzyce, Parchów - Wierzchowice, Przemków - Trzebnice, LZS Koźlice - pauza.


    Grupa II
    Luboszyce - Studzionki 1:3, Komorniki (k. Polkowic) - Żelazny Most 11:0, Orsk - Tymowa 2:1, Chobienia - Przedmoście 0:4, Wąsosz - Niechlów 4:3, Nieszczyce - Retków.

    1. LZS Komorniki205297-29
    2. Orla II Wąsosz2148110-38
    3. Sokół Niechlów214757-30
    4. Victoria Tymowa213865-36
    5. Sparta Przedmoście213576-49
    6. Błysk Studzionki213069-64
    7. Błyskawica Luboszyce203049-47
    8. LZS Retków202852-50
    9. Skarpa Orsk202058-67
    10. Odra II Chobienia181329-80
    11. Płomień Nieszczyce201328-89
    12. LZS Żelazny Most21025-136

    Następna kolejka
    Studzionki - Nieszczyce, Retków - Wąsosz, Niechlów - Chobienia, Przedmoście -Orsk, Tymowa - Komorniki (k. Polkowic), Żelazny Most- Luboszyce.


    Grupa III
    Gołaczów - Budziwojów 3:0 (wo), Rokitki - Radziechów 1:2, Nowa Wieś Złotoryjska- Wojcieszyn, Czaple - Płomień Michów, Goliszów - Nowa Wieś Grodziska 1:4. Biała (k. Legnicy) i Miłkowice - pauza.

    1. Radziechowianka215088-28
    2. Burza Gołaczów224870-36
    3. Mewa Goliszów214475-25
    4. Czarni Miłkowice214487-31
    5. Huragan Nowa Wieś Z.213674-46
    6. Płomień Michów203249-32
    7. Czarni II Rokitki203156-38
    8. Płomień Nowa Wieś G.212956-51
    9. Orzeł Wojcieszyn202655-40
    10. LZS Biała21718-139
    11. LZS Czaple19514-91
    12. Premium Budziwojów21613-98

    Następna kolejka
    Start Osetnica wycofał się z rozgrywek po 8. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
    Premium Budziwojów wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Następna kolejka (21.06): Budziwojów - Goliszów, Nowa Wieś Grodziska - Czaple, Michów - Biała (k. Legnicy), Wojcieszyn - Rokitki, Radziechów - Miłkowice. Gołaczów i Nowa Wieś Złotoryjska - pauza.

    Grupa IV
    Obora - Golanka Dolna 10:0, Raszówka - Rzeszotary (goście nie dojechali), Miłogostowice - Kłopotów 5:1, Kochlice - Siedlce 3:0 (wo), Bieniowice - Niemstów, Kawice - Kwiatkowice 0:1.


    1. Krokus Kwiatkowice214679-35
    2. Korona Kawice214576-50
    3. Fortuna Obora213896-62
    4. Iskra II Kochlice203775-35
    5. Huzar Raszówka203670-55
    6. Kaczawa II Bieniowice203459-49
    7. Ikar Miłogostowice213059-38
    8. Transportowiec Kłopotów212471-84
    9. Czarni Golanka Dolna211432-93
    10. Victoria Niemstów201233-74
    11. Victoria Rzeszotary19818-114
    12. Platan Siedlce213368-47


    Następna kolejka
    Platan Siedlce wycofał się z rozgrywek po 15. kolejce.
    Następna kolejka (21.06): Golanka Dolna - Kawice, Kwiatkowice -Bieniowice, Niemstów - Kochlice, Siedlce - Miłogostowice, Kłopotów - Raszówka, Rzeszotary - Fortuna Obora.


    Grupa V
    Wilków - Krotoszyce 1:12, Proboszczów - Krzeniów 4:1, Jerzmanice Zdrój - Sokołowiec, Rokitnica - Lipa 2:6, Kościelec - Lubiatów 4:3, Złotoryja - Sichów 8:2. Ernestynów - pauza.


    1. Huragan Proboszczów2364109-12
    2. Polonia Ernestynów2357130-43
    3. LZS Lipa235493-43
    4. Górnik II Złotoryja235086-34
    5. Tatra Krzeniów234687-58
    6. Gryf Olimpia Krotoszyce2445102-48
    7. Lechia Rokitnica232961-75
    8. Lubiatowianka Lubiatów232475-93
    9. Nysa/Błękitni II Kościelec221933-98
    10. Sokół Sokołowiec201334-83
    11. Platan Sichów221334-101
    12. Wilkowianka II Wilków231135-117
    13. Iskra Jerzmanice Zdrój22731-105

    Następna kolejka:
    Następna kolejka (21.06): Ernestynów - Złotoryja, Sichów - Kościelec, Lubiatów - Rokitnica, Lipa - Jerzmanice Zdrój, Sokołowiec- Proboszczów, Krzeniów- Wilków. Krotoszyce - pauza.


    Grupa VI
    Lusina - Piotrowice 9:0, Budziszów Wielki - Snowidza, Tyniec Legnicki - Rosochata 1:2, Jarosław - Granowice 0:3 (wo), Konary - Mikołajowice 2:9. Pichorowice i Damianowo - pauza.


    1. Orzeł Mikołajowice2258108-15
    2. Zjednoczeni Snowidza204760-31
    3. Orzeł Pichorowice224357-42
    4. Unia Rosochata214258-23
    5. Polder-a Damianowo213438-39
    6. LZS Budziszów Wielki203371-48
    7. Orzeł Konary212948-54
    8. Polgeo Lusina212558-61
    9. Cicha Woda Tyniec Leg.222447-60
    10. Chełmy Piotrowice211645-92
    11. Rodło II Granowice221134-103
    12. KS Jarosław21920-76

    Następna kolejka
    Błękitni II Kościelec wycofali się przed rozpoczęciem rozgrywek.
    KS Jarosław wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
    Następna kolejka (21.06): Piotrowice - Konary, Damianowo - Jarosław, Granowice - Tyniec Legnicki 3:3, Rosochata- Budziszów Wielki, Snowidza - Lusina. Pichorowice i Mikołajowice - pauza.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Polecamy

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama