Ostrzegali, że będzie wulgarnie!

  Ostrzegali, że będzie wulgarnie!

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Tomasz Zarębski

  Tomasz Zarębski ©Kacper Chudzik

  Wracamy jeszcze do tegorocznych Dni Głogowa. Sporo kontrowersji wzbudził jeden z koncertów, podczas którego ze sceny padło wiele niecenzuralnych słów. Chodzi o występ Sokoła i Marysi Starosty.
  Tomasz Zarębski

  Tomasz Zarębski ©Kacper Chudzik

  - Kilka tygodni przed Dniami Głogowa wziąłem udział w jednym ze spotkań władz miasta z mieszkańcami i zapytałem wtedy panią Bożenę Kowalczykowską, czy zdaje sobie sprawę kto wystąpi na Dniach Głogowa i czy zna repertuar tego artysty. Chodziło mi właśnie o Marysię Starostę i Sokoła. Pani wiceprezydent powiedziała wtedy, że sprawdzi sprawę - mówi głogowianin Tomasz Zarębski. - Z oburzeniem już w czasie święta miasta zobaczyłem, że nic nie zrobiono w tej sprawie. Takie występy można organizować w klubach czy salach, gdzie wchodzi się za wejściówki. Wtedy każdy wie, na co idzie i nie miałbym pretensji. Ale to był koncert otwarty, w okolicy było pełno rodzin z dziećmi.

  Wielu młodym ludziom występ się podobał. Niecenzuralne teksty śpiewali razem z wokalistami. Ale faktycznie część osób bawiących się na Dniach Głogowa była zdegustowana.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama