Dwa dni po kradzieży wpadł w ręce policji

  Dwa dni po kradzieży wpadł w ręce policji

  EW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  32-letni mieszkaniec Jawora został zatrzymany po tym, jak dwa dni wcześniej ukradł sprzęt ogrodniczy oraz drobne narzędzia z magazynu. Okazało się, że to niejedyna kradzież, którą ma na swoim koncie.
  W nocy z soboty na niedzielę 32-latek wyłamał zabezpieczenie okienne i dostał się do hali produkcyjnej. Ukradł myjkę ciśnieniową i kosę spalinową a także drobne narzędzia oraz przewody miedziane. Straty, jakie spowodował oszacowano na 2000 złotych.

  Złodzieja udało się zatrzymać dwa dni później. Okazało się, że ma on na swoim koncie jeszcze inną kradzież. Pod koniec kwietnia włamał się do pomieszczeń biurowych w tej samej okolicy. Ukradł wtedy sprzęt komputerowy oraz rejestrator i kamery monitoringu. Straty, jakie spowodował w tym przypadku również wyniosły 2000 złotych.

  Policjanci odzyskali już część skradzionych przedmiotów. Pozostałe najprawdopodobniej zostały sprzedane, a zysk przeznaczony na alkohol. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd. Za kradzież z włamaniem może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama