Porządki w ruchu Kukiza. Będzie strona, pełnomocnicy...

  Porządki w ruchu Kukiza. Będzie strona, pełnomocnicy regionalni i lista rzetelnych dziennikarzy

  Marcin Dobski (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Lista rzetelnych dziennikarzy, skład centrum medialnego ruchu Pawła Kukiza oraz strona internetowa muzyka, na której znajdą się wszystkie niezbędne informacje – to wszystko trafi pod ocenę opinii publicznej jeszcze w tym tygodniu – poinformował AIP Miłosz Lodowski, który odpowiada za kampanię Kukiza i będzie koordynował pracę 16 pełnomocników medialnych.
  Paweł Kukiz

  Paweł Kukiz ©Fot. Karolina Misztal

  To odpowiedź pospolitego ruszenia na zarzuty o chaos informacyjny, który miał panować podczas kampanii prezydenckiej Kukiza. - Media nas zdopingowały żeby uporządkować strukturę komunikacji. Pojawiało się zbyt wiele różnych plotek, które dezinformowały obywateli – mówi AIP Lodowski, który opowiada nam o tym, jako pierwszym.

  - Wyselekcjonowaliśmy grono osób, które sprawdziły się podczas wystąpień medialnych. Były do tej pory anonimowe, choć pracowały z nami w sztabie, ale teraz pokażemy te osoby opinii publicznej – zdradza AIP Lodowski.

  Nazwiska pełnomocników medialnych ruchu Kukiza zostaną zaprezentowane jeszcze w tym tygodniu i wiemy, że będą to młode osoby.
  Docelowo ma być ich jednak więcej. - Będzie szesnastu pełnomocników związanych z województwami, docelowo 41, tylu ile jest okręgów. Te osoby są aktualnie szkolone i przedstawimy ich nazwiska pod koniec tego tygodnia, wraz ze stroną internetową, która będzie zawierać wszystkie niezbędne informacje dotyczące naszej inicjatywy, a którą będziemy stopniowo rozwijać – wyjaśnia AIP Lodowski. - Są to kompetentne osoby, mają odpowiednie przygotowanie i są zaufane. Mogę zdradzić, że są w przedziale wiekowym pomiędzy 25 a 40 lat, choć bliżej tej dolnej granicy – wyjaśnia.

  Sztabowiec Kukiza dementuje nieprawdziwe informacje, które się przewijały ostatnio w różnych mediach, jakoby 16 byłaby liczbą osób, które znajdą się na listach wyborczych Kukiza. Choć jeśli się wykażą to istnieje taka możliwość. - Pojawiły się w mediach informacje, że te osoby będą liderami. Nie, one będą odpowiedzialne tylko za przekaz informacji od nas. Być może się pojawią na listach wyborczych, ale to zależy od ich pracy. Na tę chwilę nie ma takiego tematu – rozjaśnia sytuację Lodowski.

  Media i opinia publiczna dokonuje niebezpiecznego skrótu myślowego i łączy osoby, które optują za wprowadzeniem JOW-ów, z ewentualnymi listami wyborczymi. - Pod koniec tygodnia udostępnimy stronę internetową dedykowaną kampanii, żeby dokonać rozdzielenia kampanii referendalnej i kampanii wyborczej, bo są to dwa różne punkty i są rozbieżne. Referendum może wspierać każdy, ale to nie oznacza, że każda z tych osób powinna być łączona z naszą kampanią wyborczą – tłumaczy istotę problemu Lodowski. - Niektórym mediom i nie mediom, z jakichś powodów zależy na łączeniu tych dwóch kwestii. Myślę, że może to mieć na celu dyskredytowanie Pawła Kukiza - dodaje.

  Ruch Kukiza chce zadbać również o właściwy przepływ informacji dotyczący muzyka i jego otoczenia, tworząc listę młodych, zdolnych i rzetelnych dziennikarzy, którzy będą promowani przez ruch, niezależnie od tego czy mają poglądy prawicowe, lewicowe czy znajdują się z poglądami pośrodku. - Podczas kampanii prezydenckiej Pawła mieliśmy przyjemność współpracy z różnymi dziennikarzami. Byli tacy, którzy się wyróżnili pod względem rzetelności, adekwatności i zaangażowania – informuje AIP o pomyśle koordynator centrum medialnego.

  - Dlatego będziemy chcieli wyróżnić takich dziennikarzy, tak aby usłyszała o nich Polska. Chcemy pokazać, że są młodzi dziennikarze, którzy bez względu na medium stawali na wysokości zadania i przekazywali prawdziwe informacje – tłumaczy AIP sens projektu.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (18)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   znów o nas bez nas

   obywatel RP (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   odrzućmy raz na zawsze populizm i nie bądźmy naiwni. Całkowite powierzenie naszych losów nowym tzw. antysystemowym liderom , może okazać się kolejną pułapką-hamulcem w budowaniu upragnionego...rozwiń całość

   odrzućmy raz na zawsze populizm i nie bądźmy naiwni. Całkowite powierzenie naszych losów nowym tzw. antysystemowym liderom , może okazać się kolejną pułapką-hamulcem w budowaniu upragnionego modelu Państwa i prospołecznego ustroju. Nie zaprzepaśćmy kolejnej szansy i nie oddawajmy naszych losów wyłącznie w ręce tak szybko kreujących się i niesprawdzonych przywódcówzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ruch obywatelski, a władza jak w partii

   eLKa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Zaufane, czyli w ruchu obywatelskim decyduje władza partyjna, ciekawe.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A to się narobi

   Ninek50 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Czyli tak: jeśli dziennikarz pisze nie po myśli Kukiza to jest be.A więc do wora a wór do jeziora. Straszne to !!!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Rzetelni nie poklepujący po plecach

   MD (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Nie źle, tylko niezgodnie z prawdą.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   DOKĄD ZMIERZA TRZECIA SIŁA ?

   Waldemar Bartosik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   DOKĄD ZMIERZA TRZECIA SIŁA ?
   ODPOWIEM ZA SIEBIE :
   WITAJCIE W RAJU !
   Konfucjusz powiadał :
   "W kraju dobrze rządzonym, wstyd jest być ubogim.
   W kraju rządzonym źle, jest hańbą być bogatym..."...rozwiń całość

   DOKĄD ZMIERZA TRZECIA SIŁA ?
   ODPOWIEM ZA SIEBIE :
   WITAJCIE W RAJU !
   Konfucjusz powiadał :
   "W kraju dobrze rządzonym, wstyd jest być ubogim.
   W kraju rządzonym źle, jest hańbą być bogatym..."
   Ja apeluję i wskazuję azymut :
   "WOLNY POLAK
   W
   WOLNEJ POLSCE !!!
   Kraju :
   - wolności politycznej, z pomocniczym, menedżerskim państwem
   - wolności gospodarczej i fiskalnej,
   - uwolnionej od ubóstwa konsumpcji i dynamicznie rosnącej gospodarki.
   W Polsce ludzi dumnych, bogatych, szczęśliwych.
   WITAJCIE W RAJU !!! "
   MAM MARZENIE. NA IMIĘ MU POLSKA.
   POLSKA PIĘKNA, DUMNA I BOGATA.
   POLSKA PRZYJAZNA SĄSIADOM I ŻYCZLIWA POLAKOM !
   Zapewne wielu pamięta dowcip, rozjaśniający szarzyznę życia w tzw Polsce Ludowej : jak kraj uczynić wolnym i dostatnim ? Wypowiedzieć wojnę RFN, a nazajutrz się poddać i dać zaanektować.
   Dziś sprawy idą dokładnie w tym właśnie kierunku, tyle że metodami nieporównanie bardziej finezyjnymi. Metodami niemilitarnymi, a jakżesz skutecznymi.
   Zapewne też wielu się zastanawia, jakim cudem, po 25 latach od transformacji, kraj nasz pogrąża się w wyludnieniu, gospodarka rodzima zamiera, a Polska popada w niebyt ?
   Można by sądzić, że to efekt rządów skrajnie niekompetentnych durniów. Owych pediatrów, psychiatrów, elektryków, czyścicieli kominów i handlarzy złomem.
   Cóż ? Postkajzerowskie Niemcy weimarskie, także miały swój niesławny epizod z prezydentem rymarzem - Ebertem w roli głównej. Czym się ten eksperyment skończył - wszyscy wiemy.
   Lecz taka konkluzja, byłaby błędna. Bo to nie głupota, ale zamierzony błąd - jak mawiał książę Charles-Maurice de Talleyrand-Périgord.
   Ta atrofia Polski i Polaków - jest po prostu celowa.
   Ten zanik gospodarki własnej, ta depopulacja, te na gwałt wprowadzane i wbijane do głów codzienną propagandą - podziały, to perfidne, acz finezyjne utrwalanie wiary w niemoc i samozatracenie....
   Z którego tylko obcy nas mogą wydobyć....
   To grunt i podglebie, pod współczesną aneksję. Uprawiany od ćwierćwiecza przez współczesnych zdrajców.
   Wiadomo : odwieczną rzymską dewizę "divide et impera", w Polsce się świadomie i konsekwentnie wdraża, by kraj oddać w jasyr i Polaków maksymalnie rozproszyć w morzu europejskiej niehomogeniczności, różnorodności.
   By uczynić ich masą, oderwaną od korzeni.
   By przestali być zwartą siłą. NARODEM !
   Czym sobie zasłużyliśmy na tak zwyrodniałe postępowanie skarlałych establiszMĘTÓW ???
   Z militarnego punktu widzenia, nasze osamotnione położenie geograficzne jest trudne. Ale już nie, z perspektywy unii krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
   Zarazem w warunkach pokoju i stabilnych sojuszy bliskich i dalekich, z geopolitycznego aspektu rzecz oceniając, to samo położenie - jest wymarzone.
   Ilustracją tej tezy są ideowe mapy projektów EurAsiaRegina i ViaCarpathia.
   W obu przypadkach, to niesłychane wprost szanse wzrostu w oparciu o handel.
   Ten wzrost, mógłby być dodatkowo zdynamizowany odpowiednią praktyką legislacji, eksploracji i eksploatacji zasobów naturalnych, w które jest Polska bogata.
   A wprowadzenie życzliwie przyjaznych regulacji w zakresie podatku i kredytu, radykalnie by pobudziło wewnętrzny rynek konsumencki i eksport, a zarazem uczyniłoby z kraju raj inwestycyjny, na wzór Hong Kongu i Singapuru.
   Czy zatem wiecie, czemu jesteśmy przez kompradorów i zdrajców niszczeni ?
   Bo otrzymane od BOGA dary, są dla wielkich tego nikczemnego świata - ogromnie łakomym kąskiem.
   Dlatego okażcie mi - proszę - jeszcze odrobinę cierpliwości, i przeczytajcie treść dekalogu, który pilnie trzeba w Polsce wdrożyć :
   DEKALOG POLSKI.
   FUNDAMENT WSKRZESZENIA RZECZPOSPOLITEJ,
   WIZJA EKSPANSJI.
   POWSZECHNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ I EGALITARYZM :
   1/Zniesienie immunitetów,przywrócenie kary śmierci. By ograniczyć rozlewającą się po kraju AGENTURALNĄ samowolę i bezkarność. Usunięcie art. 104 oraz 220 z konstytucji. Zniesienie ustawy 1066 o tzw."bratniej pomocy", dostosowanie prawa geologicznego do interesu narodowego POLAKÓW.
   2/Likwidacja wszelkich przywilejów, w celu przywrócenia integralnośczwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   batik

   alfie (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   NIC NIE ZROBI TEN KUKIZ. Komuchy go zniszczom I TYCH gowniarzy Po 25 lat.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jeszcze powinni podzielić obywateli

   Ehe (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Na tych prawomyślnych i resztę.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nie wierzę temu krzykaczowi!!

   Narzekać każdy może lecz jak (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   naprawić ten system nikt nie ma pomysłu!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ten Pan już 2 razy

   gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 4

   powiedział co myśli o mediach, pierwszy raz w Lubinie o TVN, a drugi raz na facebooku o TVP. I teraz mamy atak hipokryzji- propozycja rzetelnych dziennikarzy - no to co chyba już tylko Polsat...rozwiń całość

   powiedział co myśli o mediach, pierwszy raz w Lubinie o TVN, a drugi raz na facebooku o TVP. I teraz mamy atak hipokryzji- propozycja rzetelnych dziennikarzy - no to co chyba już tylko Polsat pozostał?zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ten Pan.....

   Ninek50 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Jest jeszcze Trwam cha cha cha

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Strach

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 9

   Im Kukiza bardziej się boją, tym mocniej ujadają.
   -Jeżeli będą z Nim współpracować fachowcy, to jest możliwość przewrócenia tego całega dziadostwa - przy jednoczesnej poblikacji tych iformacji...rozwiń całość

   Im Kukiza bardziej się boją, tym mocniej ujadają.
   -Jeżeli będą z Nim współpracować fachowcy, to jest możliwość przewrócenia tego całega dziadostwa - przy jednoczesnej poblikacji tych iformacji (oprócz tych które będą wymagały poufności dotyczącej stragedi działania)zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jakoś się nie boję

   :-) (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   A stwierdzam, że Pawłowi coraz bardziej odbija. Albo inaczej: coraz bardziej się w tym wszystkim gubi.
   A "to całe dziadostwo" to... no właśnie - potrafisz to zdefiniować? Co jest tym "całym...rozwiń całość

   A stwierdzam, że Pawłowi coraz bardziej odbija. Albo inaczej: coraz bardziej się w tym wszystkim gubi.
   A "to całe dziadostwo" to... no właśnie - potrafisz to zdefiniować? Co jest tym "całym dziadostwem"? Wszystko co ci się nie podoba? To definicja dla upierdliwego tetryka.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   To widać....

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 5

   Im Kukiza bardziej się boją, tym mocniej ujadają.
   -Jeżeli będą z Nim współpracować fachowcy, to jest możliwość przewrócenia tego całega dziadostwa - przy jednoczesnej poblikacji tych iformacji...rozwiń całość

   Im Kukiza bardziej się boją, tym mocniej ujadają.
   -Jeżeli będą z Nim współpracować fachowcy, to jest możliwość przewrócenia tego całega dziadostwa - przy jednoczesnej poblikacji tych iformacji (oprócz tych które będą wymagały poufności dotyczącej stragedi działania)zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Strategia działania jest jedna!!

   Dorwać się do koryta (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   a przy okazji i swoich ustawić!!!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama