Mija 100 dni urzędowania wojewody Skorupy. Oceń go!

  Mija 100 dni urzędowania wojewody Skorupy. Oceń go!

  Magdalena Kozioł

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Aleksander Marek Skorupa jest wojewodą dolnośląskim od 100 dni. Z tej okazji zaprosił dziś do siebie dziennikarzy. I opowiadał o sukcesach. Składał też obietnice.
  Mija 100 dni urzędowania wojewody Skorupy. Oceń go!

  ©Tomasz Hołod

  Jak skrupulatnie policzyli urzędnicy, wojewody, w czasie tych 100 dni miał 450 spotkań i przejechał samochodem 6 tys. km. Osobiście oglądał zniszczenia po powodzi w Bogatyni, rozmawiał z mieszkańcami Jelcza Laskowic i Oławy. Był też z gospodarską wizytą w Brzegu Dolnym, Wołowie, Legnicy i Wałbrzychu.

  - Ludzie oczekują takich osobistych spotkań - mówił dzisiaj Skorupa. Zapewnił też, że mieszkańcy Wrocławia i regionu nie będą musieli obawiać się wielkiej wody. Ale dopiero w 2015 r. To wtedy zostanie wybudowany zbiornik retencyjny Racibórz, który zmniejszy falę powodziową o pół metra. W tym czasie wyremontowany ma być również wyremontowany wrocławski węzeł wodny.

  Skorupa odniósł się też do budowanej jeszcze autostradowej obwodnicy Wrocławia: - Nie do końca jest jeszcze załatwiona sprawa bezpłatnych przejazdów dla samochodów osobowych. Decyzję w tej sprawie ma podjąć rada ministrów.

  Oceń pracę wojewody dolnośląskiego! Jakie sprawy powinien jak najpilniej załatwić?

  Czytaj także

   Komentarze (8)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   nieciekawy ten wojewoda !

   bubu. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 12 / 21

   Podobny do misia. Nieogolony, ale to regula w PO. Taki Grapinski bis ! Niech odejdzie jak najszybciej tej weteran targowickiego ugrupowania !

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   On jest nijaki

   robert (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 23 / 17

   Pan Jurkowlaniec jak był Wojewodą to przynajmniej jakoś wyglądał i do rzeczy mówił. Ten Pan jest misiem plecącym trzy po trzy.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wojewoda

   wrocławianin61 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 19 / 18

   Powołując się na podane dane liczbowe wynika ,że dziennie Pan Wojewoda przejechał 60 km - a licząc utrudnienia w ruchu oraz korki w godzinach szczytu we Wrocławiu - to stanowi nawet 3 godziny...rozwiń całość

   Powołując się na podane dane liczbowe wynika ,że dziennie Pan Wojewoda przejechał 60 km - a licząc utrudnienia w ruchu oraz korki w godzinach szczytu we Wrocławiu - to stanowi nawet 3 godziny dziennie.
   W kwestiach które mnie interesują czyli inwestycje miejskie i podmiejskie szumu mediialnego jest dużo OJ SIĘ BEDZIE DZIAŁO - a efekty jakoś nie mozna zauważyć. dzisiaj jechałem pociągiem w rejonie Malczyc i słynnej inwestycji przebudowy infrastruktury kolejowej. Stosowane tam rozwiązania techniczne oraz materiały / np. elementy betonowe studni odwadniających , lub odwodnienia liniowego / WOLAJĄ O POMSTĘ DO NIEBA > ale jak widac na zdjęciu Pan Wojewoda teryska optymizmem i super humorem - a więc takie tam pierdoły w sprawie budowy odcinka trakcji kolejowej to W MORDĘ JEŻA żaden problem !!!zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wojewoda

   mieszkaniec (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 15 / 16

   A kto to? I po co?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ooooo

   neron13 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 18 / 20

   To On już objął urząd? Nie zauważyłem...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A kto to jest?

   Wrocławer (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 22 / 18

   Nawet nie wiedziałem, jak się nazywa wojewoda, a co dopiero, co zrobił...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Bez jaj proszę

   , (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 21 / 19

   otwieram portal i widzę żydowską ślepą gębę, k...a, pożygać się idzie...a co takiego dobrego dla kraju robi ów "patriota " ?...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   żołnierz schetyny

   małgosia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 17

   nic nie zrobił w sejmie i nic nie zrobi dla dolnego śląska, to żołnierz schetyny. pojeździc se mozna ale co z tego wynika samodzielne myślenie wychodzi mu tylko przy brydżu.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama