Polska - Gruzja 4:0 NA ŻYWO hattrick Lewandowskiego! (BRAMKI, FILMY, RELACJA)

JEW, TVN24 XNEWS
POLSKA - GRUZJA 0:0 NA ŻYWO - RELACJA - MINUTA PO MINUCIE - POLSKA GRUZJA ONLINE Polska Press Grupa
MECZ POLSKA GRUZJA NA ŻYWO. Polska - Gruzja 13.06.2015 Stadion Narodowy w Warszawie. Mecz eliminacji mistrzostw Europy Polska Gruzja już od godziny 18. Polska - Gruzja na żywo na kanale Polsat. Dobry początek Polaków. Od początku dyktują tempo gry i są w ataku. Polacy mieli kilka naprawdę doskonałych okazji w pierwszej połowie, ale piłka nie słuchała się naszych napastników. Do przerwy 0:0. Drugą połowę rozpoczęliśmy kiepsko. Tak było do 61 pierwszej minuty, kiedy Polacy rozegrali rzut rożny niczym na treningu i wymienili podania. Piłkę dostał Arkadiusz Milik, który fantastycznie przymierzył sprzed pola karnego. Później na długie minuty inicjatywę przejęła Gruzja. Za to końcówka należała do Polaków. Trzy razy fantastycznie wykończył akcje Robert Lewandowski! Niesamowita końcówka i hattrick Lewandowskiego zaledwie w kilka minut!

POLSKA - GRUZJA 4:0 - BRAMKI POLSKA GRUZJA 2015 - ZOBACZ

POLSKA - GRUZJA - BRAMKA NA 1:0 ARKADIUSZ MILIK

POLSKA - GRUZJA 4:0 - BRAMKA NA 2:0 - ROBERT LEWANDOWSKI PO RAZ PIERWSZY!

Polska - Gruzja to szósty mecz eliminacji Euro 2016 reprezentacji Polski. Do tej pory na pięć spotkań, Polacy wygrali trzy i dwa razy zremisowali. Co ważne nasza kadra nie odniosła żadnej porażki, strzeliła szesnaście goli a straciła zaledwie trzy. Dzięki temu ma na koncie 11 punktów i Polska prowadzi w grupie D eliminacji Euro 2016. Czy mecz Polska - Gruzja da nam kolejne trzy punkty? Spotkanie na Stadionie Narodowym już 13 czerwca o godz. 18:00.

POLSKA - GRUZJA - 13.06.2015 - HYMN PRZED MECZEM POLSKA GRUZJA NA STADIONIE NARODOWYM

POLSKA - GRUZJA 4:0 - BRAMKA NA 3:0 - ROBERT LEWANDOWSKI PO RAZ DRUGI

POLSKA - GRUZJA - BRAMKA ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NA 4:0 - HATTRICK ROBERTA

POLSKA - GRUZJA: ADAM NAWAŁKA NA KONFERENCJI: CHCEMY PROWADZIĆ GRĘ I BYĆ STRONĄ DOMINUJĄCĄ!

Piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się w sobotę (13.06) z Gruzją w meczu eliminacji Euro 2016. - Chcemy prowadzić grę, być stroną dominującą, ale nie zapominamy o tym, że rywale mają w swoich szeregach naprawdę dobrych piłkarzy - powiedział Adam Nawałka, selekcjoner naszej kadry. Dodał, że jego drużyna jest bardzo dobrze przygotowana zarówno pod względem taktycznym, organizacji gry, jak i w sferze mentalnej.

Polska - Gruzja - mecz pierwszej i przedostatniej drużyny grupy D w eliminacjach Euro 2016. Teoretycznie Polacy powinni wygrać spotkanie, ale wiadomo, że sport to sport i zdarzyć może się wszystko.

Polska - Gruzja mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 już w sobotę, 13.06.2015 r. To nie będzie łatwy mecz - powtarzają od początku zgrupowania piłkarze, selekcjoner Adam Nawałka i członkowie jego sztabu szkoleniowego.

Polska - Gruzja - kadra narodowa trenowała na Stadionie Narodowym w Warszawie. Trening odbył się przy zamkniętym dachu. W sobotę zostanie podjęta decyzja, czy dach podczas meczu będzie otwarty.

Polska - Gruzja - Euro 2016 eliminacje - gdzie w TV [TRANSMISJA W TV, WYNIK]

Mecz Polska - Gruzja na stadionie w Warszawie rozpocznie się o godz. 18. Spotkanie na żywo będzie można obejrzeć 13 czerwca 2015 r. Gdzie mecz w TV? Transmisja w telewizji na żywo od godz. 18. Mecz będzie transmitowany w tv Polsat i Polsat Sport. Studio na żywo przed meczem Polska - Gruzja od godz. 17:40.

Polska - Gruzja na żywo online

Mecz Polska - Gruzja rozpocznie się o godzinie 18. Czy będzie dostępna darmowa i legalna transmisja online? Stream z meczu będzie można obejrzeć na płatnej platformie IPLA.TV. Transmisję na żywo online będzie można śledzić już od godz. 17:45 na ekstraklasa.net. Wynik na żywo także na gazetawroclawska.pl.