Ważne
  SM Nadodrze ma w swoich szeregach wiceprezydenta miasta

  SM Nadodrze ma w swoich szeregach wiceprezydenta miasta

  Grażyna Szyszka

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Leszek Szulc

  Leszek Szulc

  Leszek Szulc wrócił do zakładu, z którego osiem lat temu awansował na wiceprezydenta miasta.
  Leszek Szulc

  Leszek Szulc

  Były wiceprezydent miasta Leszek Szulc wrócił do pracy w Spółdzielni Mieszkaniowej Nadodrze. Zrobił to po ośmiu latach przerwy na czas pełnienia obowiązków w ratuszu.
  W spółdzielni Leszek Szulc zajmował wcześniej stanowisko kierownika ADM Śródmieście,ale od dawna jest już ono zajęte, dlatego od 1 czerwca przyjął stanowisko starszego specjalisty ds. środków zewnętrznych i inwestycji. Do jego obowiązków należy wyszukiwanie zewnętrznych źródeł finansowania działalności spółdzielni i pozyskiwanie środków na poszczególne zadania. Będzie też wspierał jednostki organizacyjne , głównie osiedla w prowadzonych przez nie inwestycjach.
  - W pracy zostałem bardzo dobrze przyjęty - mówi Leszek Szulc Leszek Szulc. - Moje zadania właściwie niczym się nie różnią od tych, które wykonywałem w ratuszu, bo też są to inwestycje i pozyskiwanie pieniędzy. Robię to samo od 20 lat.
  Leszek Szulc zna głogowską spółdzielnię, bo jest z nią związany do 1988 roku. Od kwietnia 1990 roku zajmował stanowisko kierownika osiedla Śródmieście. Formalnie zajmował je do maja 2015 roku, ale od grudnia 2006 roku, na czas pełnienia funkcji wiceprezydenta Głogowa, przebywał na bezpłatnym urlopie. Szulc jest też radnym powiatu głogowskiego.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo