Zbigniew Stonoga opublikował akta afery podsłuchowej

  Zbigniew Stonoga opublikował akta afery podsłuchowej

  AS

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Zbigniew Stonoga opublikował akta afery podsłuchowej
  1/3
  przejdź do galerii

  ©www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga

  Zbigniew Stonoga - akta afery podsłuchowej zostały opublikowane przez Zbigniewa Stonogę na jego profilu na Facebook'u. Stonoga udostępnił dokumenty prokuratury zawierające wszelkie dane osobowe osób przesłuchiwanych i stenogramy z podsłuchów.
  Zbigniew Stonoga to polski biznesmen, który od kilku lat walczy o swoje dobre imię oraz głośno wskazuje na nieprawidłowości w polskim wymiarze sprawiedliwości, w policji i urzędach skarbowych. Teraz opublikował na swoim profilu na Facebook'u akta afery podsłuchowej zgromadzone przez prokuraturę. Wszystkie tomy dotyczące afery są udostępnione bez jakiejkolwiek cenzury, zawierają wszystkie dane osobowe przesłuchiwanych polityków i biznesmenów oraz stenogramy z podsłuchów.  Dlaczego Zbigniew Stonoga opublikował akta afery podsłuchowej? Jak zapowiada w filmie zamieszczonym na swoim profilu, robi to, bo jeszcze nikt z wysoko postawionych osób nie odpowiedział za żadną aferę, a byliśmy świadkami już wielu. Stonoga zaznacza, że sprawę afery podsłuchowej próbuje zamieść się pod dywan i nawet prokuratura stwierdziła, że nie pozwala się im rozliczyć ludzi, którzy zasługują na to zasługują w związku z podsłuchami.

  ZOBACZ ZBIGNIEW STONOGA - PROFIL NA FACEBOOK'U

  W opisach do publikowanych treści Stonoga pisze m.in. "Kelner od Sowy chce być świadkiem koronnym, a Nowak wiedział o tym, że został nagrany jeszcze przed publikacją WPROST", "Falenta dealował z polskimi służbami specjalnymi", "Kopiować ludziska, studiować i uczyć się robić porządne wałki za które nikt Wam nic nie zrobi. Elyty nas przecież uczą!".

  Zapowiedź publikacji piątego i szóstego tomu na profilu, Zbigniew Stonoga ogłosił filmikiem, w którym mówi "Dobry wieczór, komuniści, witam was złodzieje z Wiejskiej. Jak tam humorki? Dobre? Bo mój jest wyśmienity. (...) Piąty i szósty tom, wiecie, że jest dobijający".

  Internauci w komentarzach przede wszystkim chwalą i gratulują Zbigniewowi Stonodze.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ:
  Zbigniew Stonoga atakuje Mariusza Sokołowskiego. Rzecznik policji: to brednie

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   DEBIL to mało powiedziane

   kicha (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 8

   Kto temu debilowi pozwala na takie numery , natychmiast takiego PiSułmańskiego Smolucha zamknąć w celi z zaostrzonym rygorem i codziennie kilka pał na plecy to mu się odechce publikować dane...rozwiń całość

   Kto temu debilowi pozwala na takie numery , natychmiast takiego PiSułmańskiego Smolucha zamknąć w celi z zaostrzonym rygorem i codziennie kilka pał na plecy to mu się odechce publikować dane osobowe kogo by one nie dotyczyły.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Oświadczenie Zbigniewa Stonogi

   mindowe (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   https://www.youtube.com/watch?v=j06QLk0Y0Es

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama