Ważne
  Ordynator chirurgii chce zrezygnować?

  Ordynator chirurgii chce zrezygnować?

  Grażyna Szyszka

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Czy w Głogowskich Szpitalu Powiatowym zmieni się ordynator oddziału chirurgii ogólnej? Jak się dowiedzieliśmy, rezygnację ze stanowiska rozważa doktor Khalil El Mohtar.

  - Ordynator Mohtar zgłosił zarządowi taką informację, ale tylko ustnie. Na razie nie wpłynęło do nas żadne pismo od doktor dotyczące oficjalnej rezygnacji ze stanowiska - informuje Ewa Todorov, rzecznik szpitala. - Załoga szpitala wciąż rozmawia z doktorem Mohtarem i przekonuje, by dalej był ordynatorem chirurgii.

  Rzeczniczka szpitala dodaje, że podawane przez lekarza przyczyny ustąpienia z funkcji są natury osobistej.
  Doktor Khalil El Mohtar jest ordynatorem oddziału chirurgii ogólnej od wielu lat. W październiku ubiegłego roku doszły mu jeszcze obowiązki zastępcy dyrektora szpitala do spraw medycznych.

  - Wierzymy, że pan ordynator nie złoży rezygnacji, jednak jeśli tak by się stało, zarządzanie oddziałem przejmie jego zastępca doktor Artur Derlatka - dodaje Ewa Todorov.

  Z informacji ze szpitala wynika, że Khalil El Mohtar nie zamierza rezygnować z pracy, a jedynie z funkcji ordynatora. Gdyby się zdecydował, to wciąż będzie lekarzem w szpitalu i jednocześnie zastępcą dyrektora. Zmiana nastąpiłaby po trzymiesięcznym okresie wypowiedzenia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo