Wrocław: Remont Weigla znów przełożony

  Wrocław: Remont Weigla znów przełożony

  JAG

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Po raz kolejny nie udało się rozpocząć wymiany nawierzchni na ul. Weigla. Droga miała być remontowana w ten weekend, ale - jak informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta - z powodu deszczowej soboty prace przełożono. Drogowcy nie pojawili się na placu robót również w niedzielę, mimo że aura była wyjątkowo sprzyjająca.
  Prace przesunięto na najbliższy weekend. Remont jest prowadzony w taki sposób, by jak najmniej utrudniał życie kierowcom, zwłaszcza karetek pogotowia, dojeżdżających tą ulicą do szpitala wojskowego.

  Firma Pol Dróg, wykonawca remontu, zajęła się natomiast budową nowego chodnika. Jej pracownicy układają nowe krawężniki i płyty chodnikowe. Rozpoczęły się też przygotowania do wymiany nawierzchni parkingu przy budynku Akademii Nauk. Tę część remontu zaplanowano na weekend, 15-17 kwietnia.

  Wszystkie te prace mają się skończyć do 30 kwietnia. Ich koszt to 800 tys. zł. Przypomnijmy, że ulica Weigla znajdowała się już w ubiegłym roku na liście dróg przeznaczonych do szybkiego remontu. Prace wstrzymało wczesne nadejście zimy.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama