Ważne
  Nie chciałbym już pisać o wyborach. To o tym, jak(a) będzie...

  Nie chciałbym już pisać o wyborach. To o tym, jak(a) będzie PO wyborach. A jaki PiS. Jak Kukiz?

  Arkadiusz Franas

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  To może nietypowo na pierwsze pytanie odpowiem już na początku. Platforma Obywatelska znika z polskiej sceny politycznej. Tempo tego procesu jest tylko odrobinę uzależnione od wyniku niedzielnych wyborów. Bo jeśli Bronisław Komorowski przegra, to PO może ulec erozji szybszej niż SLD w epoce poogórkowej. Jeśli jednak wygra, to i tak Platformie to nie pomoże.
  Nie chciałbym już pisać o wyborach. To o tym, jak(a) będzie PO wyborach. A jaki PiS. Jak Kukiz?

  ©Archiwum Polska Press Grupa

  Niewykluczone, że wtedy prezydent (były?) na dobre odetnie się od swojej partii. Po pierwsze dlatego, że doskonale zdaje sobie sprawę, że jego słaby wynik to efekt wrogiego nastawienia Polaków do Platformy. O ironio, wielu wyborców oddało głosy na innych kandydatów, byle nie poprzeć człowieka z PO. A przecież jeszcze tak niedawno (i teraz jeszcze też) to PO liczyła, że naród ją poprze, byle nie wskazywać na PiS. A po drugie, nie zastanawia Państwa, dlaczego niewielu liderów partii rządzącej aktywnie wspierało Komorowskiego?

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Oby jak najszybciej!

   obserwator (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   "Platforma Obywatelska znika z polskiej sceny politycznej. Tempo tego procesu jest tylko odrobinę uzależnione od wyniku niedzielnych wyborów. Bo jeśli Bronisław Komorowski przegra, to PO może ulec...rozwiń całość

   "Platforma Obywatelska znika z polskiej sceny politycznej. Tempo tego procesu jest tylko odrobinę uzależnione od wyniku niedzielnych wyborów. Bo jeśli Bronisław Komorowski przegra, to PO może ulec erozji szybszej niż SLD w epoce poogórkowej. Jeśli jednak wygra, to i tak Platformie to nie pomoże."

   Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3872315,nie-chcialbym-juz-pisac-o-wyborach-to-o-tym-jaka-bedzie-po-wyborach-a-jaki-pis-jak-kukiz,id,t.htmlzwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wtedy zostanie PiS, Kukiz i Korwin

   . (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   I będą się żreć do ostatniej kropli krwi, doprowadzając do rychłego upadku moralnego i gospodarczego Naszego Kraju.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo