Ważne
  Matura 2015 Historia dla LO - nowa matura - co na egzaminie...

  Matura 2015 Historia dla LO - nowa matura - co na egzaminie - ARKUSZ CKE (HISTORIA ROZSZERZONA)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Matura 2015 Historia rozszerzona dla LO - arkusz CKE - odpowiedzi
  1/7
  przejdź do galerii

  Matura 2015 Historia rozszerzona dla LO - arkusz CKE - odpowiedzi ©Polska Press Grupa/zdjęcie ilustracyjne

  Matura 2015 Historia Liceum (POZIOM ROZSZERZONY) - nowa matura - arkusz CKE i odpowiedzi - już dzisiaj matura z historii. Licealiści piszą tylko wersję rozszerzoną. Egzamin rozpoczął się o godz. 14. Gdzie znaleźć odpowiedzi na pytania z historii? Kiedy będzie dostępny arkusz CKE? Pełny arkusz CKE opublikujemy jeszcze dzisiaj na naszym portalu GazetaWroclawska.pl. Więcej szczegółów odnośnie MATURA 2015 HISTORIA ROZSZERZONA DLA LO poniżej.

  MATURA 2015 HISTORIA ROZSZERZONA DLA LICEUM - PYTANIA I ZADANIA  Matura 2015 Historia Rozszerzona dla LO już dzisiaj. Jakie pytania i zadania zawiera arkusz CKE, z którym mierzą się uczniowie? Przekonamy sie już wkrótce. Pierwsze przykładowe zadania i opinie uczniów o maturze z historii opublikujemy zaraz po tym, jak zakończy się egzamin. Potrwa on 180 minut. Co ma sprawdzić dzisiejsza matura z historii?


  ZOBACZ: Matura 2015 Historia dla LO. TEMATY HISTORIA ROZSZERZONA (ARKUDZE CKE, ODPOWIEDZI)  MATURA 2015 HISTORIA PODSTAWOWA I ROZSZERZONA - WSZYSTKIE ARKUSZE CKE TUTAJ


  Egzamin maturalny z historii ma sprawdzić umiejętności z zakresu chronologii historycznej, analizy i interpretacji historycznej oraz tworzenia narracji historycznej. Na dzisiejszym teście z pewnośćią nie zabraknie wypracowania. W ubiegłym roku uczniowie mogli wybrać jeden spośród dwóch podanych tematów. Oba dotyczyły postaw Polaków - wobec zaborców lub władz PRL-u.  ZOBACZ TEŻ: Język polski ustny TEMATY - jakie pytania pojawiły się na maturze? [MATURA Z POLSKIEGO PYTANIA]


  MATURA 2015 HISTORIA ROZSZERZONA DLA LO - ARKUSZ CKE - PRZYKŁADOWE ODPOWIEDZI  Jeszcze dzisiaj na naszym portalu GazetaWroclawska.pl znajdziecie pełny arkusz CKE do egzaminu MATURA 2015 HISTORIA ROZSZERZONA DLA LICEUM. Znajdziecie wszystkie zadania, jakie pojawiły się na dzisiejszym teście. To jeszcze nie koniec matur. Już jutro język hiszpański, w czwartek włoski, a w piątek języki mniejszości narodowych oraz kaszubski, łemkowski i matury dwujęzyczne. Równolegle do egzaminów pisemnych przeprowadzane są również matury ustne z języka polskiego i języków obcych nowożytnych.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  Matura 2015 Historia Technikum - arkusz CKE podstawowy i rozszerzony - PRZECIEKI - ODPOWIEDZI
  Matura 2015 WOS podstawowy i rozszerzony - ARKUSZ CKE - ODPOWIEDZI (MATURA WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE)
  Matura 2015 Angielski - Star Trek i Tolkien w Nowej Zelandii. Co było? (ARKUSZE CKE - ODPOWIEDZI)
  Matura 2015 Geografia rozszerzona dla LO - ARKUSZ CKE! [ZADANIA I ODPOWIEDZI]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo