Matura 2015 Historia Technikum - arkusz CKE podstawowy i...

  Matura 2015 Historia Technikum - arkusz CKE podstawowy i rozszerzony - PRZECIEKI - ODPOWIEDZI

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Matura 2015 Historia Technikum - arkusz CKE - poziom podstawowy i rozszerzony - ODPOWIEDZI - STARA MATURA
  1/7
  przejdź do galerii

  Matura 2015 Historia Technikum - arkusz CKE - poziom podstawowy i rozszerzony - ODPOWIEDZI - STARA MATURA ©Dariusz Gdesz / Tomasz Hołod

  Matura 2015 Historia Technikum - arkusz CKE podstawowy i rozszerzony jeszcze dzisiaj opublikujemy na naszym portalu GazetaWroclawska.pl. Jakie zadania pojawią się na dzisiejszej maturze? Wszystko jest możliwe, chociaż internauci tradycyjnie mają swoje typy pytań. Giełda tematów kwitnie od przypuszczeń. Czyżby tematem wielu zadań miała być II wojna światowa w związku z 70. rocznicą jej zakończenia? Czy pojawi się pytanie związane z historią wyborów prezydenckich w Polsce w kontekście aktualnego głosowania? Przekonamy się już wkrótce. MATURA 2015 HISTORIA TECHNIKUM - SZCZEGÓŁY PONIŻEJ

  MATURA 2015 HISTORIA TECHNIKUM - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY  Matura 2015 Historia Technikum - absolwenci techników piszą dzisiaj maturę z historii na jednym z dwóch poziomów, który mogli sobie wybrać. Historia podstawowa i rozszerzona rozpocznie się dzisiaj, we wtorek 19 maja 2015 r. o godzinie 14. Ostatnie klasy technikum idą starym trybem, tak więc zadania będą przypominać te, które pojawiły się w ubiegłym roku na maturze z historii.


  MATURA 2015 HISTORIA PODSTAWOWA I ROZSZERZONA - WSZYSTKIE ARKUSZE CKE TUTAJ


  Matura z historii w ubiegłym roku zawierała sporo zadań dotyczących historii nowożytnej, a szczególnie XX wieku. Nie zabrakło pytań związanych z PRL-em, ale i ogólnie komunizmem. Podobnie na poziomie rozszerzonym, na którym maturzyści mieli do wyboru dwa tematy wypracowania. Pierwszy z nich brzmiał "Bić się czy nie bić?" i trzeba było scharakteryzować postawy Polaków wobec zaborców. Ale drugi był już bardziej współczesny: "Przystosowanie czy opór" - tutaj należało określić postawy Polakó wobec władzy komunistycznej w latach 1945-1956.

  MATURA 2015 HISTORIA TECHNIKUM - POZIOM PODSTAWOWY I ROZSZERZONY - ARKUSZ CKE - ODPOWIEDZI  Matura 2015 Historia dla Technikum - pełne arkusze maturalne 2015 z historii znajdziecie na naszym portalu GazetaWroclawska.pl jeszcze dzisiaj. Śledźcie na bieżąco naszą sekcję specjalną GAZETA WROCŁAWSKA - MATURY 2015  ZOBACZ KONIECZNIE:
  MATURA 2015 HISTORIA PODSTAWOWA I ROZSZERZONA [ARKUSZ CKE, ODPOWIEDZI]
  MATURA 2015 GEOGRAFIA TECHNIKUM - JEST JUŻ ARKUSZ CKE - SPRAWDŹ ZADANIA (STARA MATURA)
  MATURA Z POLSKIEGO - EGZAMINATORKA MÓWI, JAK NALEŻAŁO NAPISAĆ WYPRACOWANIE (ARKUSZ CKE, TEMATY)
  JĘZYK POLSKI USTNY - TEMATY - JAKIE PYTANIA POJAWIŁY SIĘ NA MATURZE Z POLSKIEGO? [PYTANIA]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama