OBUT 2015 - test trzecioklasisty (PYTANIA, ZADANIA, ARKUSZE,...

  OBUT 2015 - test trzecioklasisty (PYTANIA, ZADANIA, ARKUSZE, ODPOWIEDZI)

  red.

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  OBUT 2015 - test trzecioklasisty, czyli Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów (oficjalna nazwa K3) już dziś, 19 maja 2015 r. Co będzie
  1/3
  przejdź do galerii

  OBUT 2015 - test trzecioklasisty, czyli Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów (oficjalna nazwa K3) już dziś, 19 maja 2015 r. Co będzie na teście OBUT 2015? TEST TRZECIOKLASISTY OBUT 2015 będzie składał się z dwóch części: języka polskiego i matematyki. Badanie ma sprawdzić umiejętności uczniów trzeciej klasy. Gdzie znaleźć arkusze, pytania, zadania i odpowiedzi do testu trzecioklasisty? Szczegóły poniżej. ©Tomasz Bolt/Polskapresse

  OBUT 2015 - test trzecioklasisty, czyli Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów (oficjalna nazwa K3) już dziś, 19 maja 2015 r. Co będzie na teście OBUT 2015? TEST TRZECIOKLASISTY OBUT 2015 będzie składał się z dwóch części: języka polskiego i matematyki. Badanie ma sprawdzić umiejętności uczniów trzeciej klasy. Gdzie znaleźć arkusze, pytania, zadania i odpowiedzi do testu trzecioklasisty? Szczegóły poniżej.

  OBUT 2015 TEST TRZECIOKLASISTY – BADANIE UMIEJĘTNOŚCI KLAS TRZECICH WE WTOREK 19 MAJA 2015  OBUT Test Trzecioklasisty 2015 już dziś. OBUT 2015 to skrót od "Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasisty", który odbywa się co roku w szkołach. Nowa, oficjalna nazwa sprawdzianu to K3. W badaniu biorą udział jedynie chętne szkoły. Test zyskał już miano "egzaminu trzecioklasisty", który miałby być odpowiednikiem tego pisanego po szóstej klasie i trzeciej gimnazjum. Jego twórcy przestrzegają jednak, że to nie egzamin.

  CZYTAJ: Dziś w podstawówkach badanie kompetencji uczniów

  OBUT (K3) podobny jest do sprawdzianu, który przeprowadza Operon, ponieważ również składa się z dwóch części: języka polskiego i matematyki.

  TEST TRZECIOKLASISTY 2015 OBUT - SPRAWDZIAN TRZECIOKLASISTY - PYTANIA, ZADANIA, ARKUSZE  Badanie OBUT 2015 opiera się na podstawie programowej. Trzecioklasiści zmierzą się z działaniami arytmetycznymi od dodawania po dzielenie na liczbach do 100.

  ZOBACZ ARKUSZE OBUT:
  Test Trzecioklasisty OBUT 2015 Matematyka - arkusz odpowiedzi
  Test OBUT 2015 Polski - ARKUSZ  Śledźcie na bieżąco naszą sekcję specjalną GAZETA WROCŁAWSKA - EDUKACJA


  ZOBACZ TEŻ:
  Sprawdzian Trzecioklasisty 2015. Zobacz zadania (ARKUSZE ZADAŃ, ROZWIĄZANIA, KLUCZ ODPOWIEDZI)
  Sprawdzian trzecioklasisty Operon 2015. Sprawdź, co było na teście! (ARKUSZE, PYTANIA, ODPOWIEDZI)


  TEST PIĄTOKLASISTY 2015 OBUT - SPRAWDZIAN PIĄTOKLASISTY - PYTANIA, ZADANIA, ARKUSZE  Dziś również sprawdzian piątoklasisty 2015. Czego mogą się spodziewać uczniowie piątych klas szkół podstawowych? Test piątoklasisty 2015 obejmuje dwie części: język polski i matematyka. Będzie sprawdzać umięjętności zdobyte do tej pory przez uczniów.

  Sprawdzian piątoklasisty 2015 w części z języka polskiego będzie zawierać zadania z czytania ze zrozumieniem. Pytania będą dotyczyć tekstu źródłowego. Będzie trzeba napisać również krótkie wypracowanie na zadany temat. W części matematycznej pojawią się zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte.

  SPRAWDZIAN PIĄTOKLASISTY 2015 - PRZYKŁADOWE PYTANIA, ODPOWIEDZI, ARKUSZE  Test piątoklasisty 2015 - przykładowe pytania, zadania, odpowiedzi i arkusze opublikujemy na naszym portalu GazetaWroclawska.pl. Śledźcie na bieżąco naszą stronę - GAZETA WROCŁAWSKA - EDUKACJA. Znajdziecie tam również arkusze maturalne, gimnazjalne, sprawdziany szóstoklasisty oraz trzecioklasisty.

  Czytaj także

   Komentarze (8)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Nawet SPK

   Julia Games 9 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Nawet ! Oglondajcie kanal Julia Games 9 !
   I prosze o LIKE i Sukskrybuj !
   Dzienkuje !
   I sory za blendy klawiatura nie dziala ;(

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dobra

   zuzia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   super

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wiki

   Aga (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Test z obuta był bardzo trudny.musiałam pisać o jakimś doktorku, antybiotykach i bakteriach.test z j. polskiego napisałam na bardzo dobry a z matmy na szóstkę.TO BYŁA JAKAŚ GŁUPOTA!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   polski

   jacek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Bardzo ambitna polonistka, która startowała na medycynę wymyśliła ten test. Dzieci w 3 klasie nie mające styczności z takimi pojęciami i nazewnictwem biologii i medycyny miały naprawdę ciężko....rozwiń całość

   Bardzo ambitna polonistka, która startowała na medycynę wymyśliła ten test. Dzieci w 3 klasie nie mające styczności z takimi pojęciami i nazewnictwem biologii i medycyny miały naprawdę ciężko. Brawo dla zatwierdzających ten test. Naprawdę nie mieli co wymyśleć. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Obut

   Aga (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   Test był trudny! Sama wychowawczyni syna, powiedziała, że ponad podstawę programową, dla dzieci zdolnych!


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Obut

   mama (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   Zgadzam się z Agą. Test bardzo trudny zwłaszcza j. polski- tekst był zbyt rozległy i mnóstwo informacji.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   nie wiecie co było trudne

   uczeń (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   sam test pisałem matma była cięższa


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Wiki

   Aga (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Ha, Ha matma to była najprostsza rzecz jaka mogła być.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama