Legnica: Bestialski morderca oskarżony

  Legnica: Bestialski morderca oskarżony

  Zygmunt Mułek

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Do legnickiego Sądu Okręgowego wpłynął akt oskarżenia przeciw 31-letniemu złotoryjaninowi Arkadiuszowi S., który w bestialski sposób zamordował matkę trójki dzieci.
  Ten mord wstrząsnął mieszkańcami Złotoryi. Pod koniec lipca minionego roku oprawca w jednej z bram w centrum miasta skatował, a potem tzw. tulipankiem pociął 37-letnią kobietę. Ofiara zmarła po kilku godzinach w legnickim szpitalu.

  Morderca, również ojciec trójki dzieci, został zatrzymany kilka godzin po zabójstwie w swoim mieszkaniu. Wrócił do domu, przebrał się w piżamę i poszedł spać. Policjanci namierzyli go, przeglądając nagrania z monitoringu. Twierdził, że nie wie, dlaczego tak bestialsko zamordował bezbronną kobietę. Miał niecały promil alkoholu w organizmie.

  Arkadiusz S. ma 190 cm wzrostu, waży prawie 100 kilogramów. Był już karany za jazdę po pijanemu i kradzieże. Jego ofiara była drobniutką osobą - nieco ponad półtora metra wzrostu, ważyła 55 kilogramów.

  Feralnego 28 lipca zabójca po pracy przy układaniu bruku pił alkohol z trzema kolegami. Jednemu z nich powiedział, że ma ochotę na seks. Tuż przed północą na ul. Piłsudskiego spotkał swoją ofiarę. Kobieta po śmierci męża miała problemy z psychiką. Wychodziła czasami nocą z domu. Oprawca znał ją. Zaczepił. Jeden ze świadków usłyszał z okna, jak złożył jej ordynarną propozycję seksualną. Wciągnął do bramy. Tam co najmniej dwukrotnie uderzył ją w twarz. Potem skopał. Było mu mało. Rozbił butelkę. I ciął po twarzy i szyi. Potem potężnym pociągnięciem rozciął narządy rodne. I jeszcze plecy. Krwawiącą kobietę zostawił.

  Ofiara doczołgała się kilkadziesiąt metrów do latarni. Zmarła z wykrwawienia w szpitalu. Oprawca zeznał, że rany szkłem powstały przypadkowo, gdy kobieta próbowała... przewrócić się na plecy. Nie zgodził się na badania psychiatryczne. Podczas obserwacji biegli uznali, że w chwili zabójstwa był poczytalny. Arkadiusz S. przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie.

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   takich degeneratów należało by zutylizować na nawóz do kwiatów

   ogrodnik (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 16 / 15

   bo organy , które można by było przeszczepić nie nadają się.
   to jedyne rozsądne wyjście by mieć z takiego zwierzęcia pożytek!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   krzesło

   Paweł (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 16 / 13

   I teraz taki śmieć będzie żyć z naszych podatków i w lepszych warunkach niż dziecko w szpitalu czy w domu dziecka, nie lepiej wyrwać chwasta?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama