Bolid studentów Politechniki Wrocławskiej w 10 najlepszych...

  Bolid studentów Politechniki Wrocławskiej w 10 najlepszych na świecie (ZOBACZ)

  MAW

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Zdjęcie teamu na torze Michigan International Speedway z opiekunami - prof. Tadeuszem Smolnickim i dr Marcinem Tkaczykiem. Członkowie zespołu: Jakub
  1/2
  przejdź do galerii

  Zdjęcie teamu na torze Michigan International Speedway z opiekunami - prof. Tadeuszem Smolnickim i dr Marcinem Tkaczykiem. Członkowie zespołu: Jakub Torończak, Przemek Idzikowski, Mac Wnu, Marcin Droszczak, Marcin Wejchert, Kuba Okoński, Tomasz Filip Godlewski, Bartek Paszkiewicz, Ewa Kozłowska, Łukasz Horanin, Magdalena Klimek, Michał Wojtkowiak i Paweł Rak ©mat. PWR Racing Team

  Nie zdobyli miejsca na podium, ale osiągnęli wynik najlepszy w swojej historii. Bolid skonstruowany przez studentów Politechniki Wrocławskiej zajął 9. miejsce wśród 120 zespołów z całego świata.
  Zawody odbyły się w dniach 13-16 maja na torze wyścigowym formuły 1 Michigan International Speedway w Brooklynie w Stanach Zjednoczonych.

  PWR Racing Team projektuje i konstruuje bolidy od 2009 roku. Wrocławska drużyna była tylko jedną z dwóch reprezentujących Europę. Przed nimi w tym roku starty m.in. na brytyjskim torze Silverstone, a także w Czechach i na Węgrzech.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama