Trzy razy okradał ten sam bar. Brał papierosy, alkohol i...

  Trzy razy okradał ten sam bar. Brał papierosy, alkohol i pieniądze

  MASZ

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Trzy razy okradał ten sam bar. Brał papierosy, alkohol i pieniądze
  Policjanci z Oławy zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który trzykrotnie włamał się do lokalu gastronomicznego w mieście. Łupem podejrzanego padły pieniądze, alkohol i papierosy. Poszkodowany właściciel baru wycenił straty na kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.
  Trzy razy okradał ten sam bar. Brał papierosy, alkohol i pieniądze
  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oławie zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o kilka włamań do jednego z barów. Do zdarzeń doszło na przełomie lutego i marca. Wtedy to właściciel lokalu gastronomicznego w gminie Oława trzykrotnie zgłosił włamanie do swojego lokalu. Sprawca za każdym razem kradł pieniądze alkohol i papierosy.

  - Policjanci na miejscu zdarzenia za każdym razem zbierali informacje dotyczące okoliczności włamania, a także zabezpieczali wszelkie ślady mogące pomóc im w ujęciu sprawcy informuje asp. Wojciech Jabłoński, oficer prasowy wrocławskiej policji. - W materiale dowodowym znalazły się ślady daktyloskopijne, które pozwoliły na ustalenie danych sprawcy - dodaje.

  Sprawcą przestępstwa jest 21-letni mieszkaniec wsi, w której znajdował się bar.

  - Mężczyźnie postawiono zarzut trzykrotnego włamania do lokalu oraz kradzieży pieniędzy i towaru znajdującego się w środku - mówi asp. Wojciech Jabłoński.

  Mężczyźnie grozi 10 lat więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama