Pokaz ekstremalnej jazdy na skateparku [FOTO]

  Pokaz ekstremalnej jazdy na skateparku [FOTO]

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Pokaz ekstremalnej jazdy na skateparku [FOTO]
  1/142
  przejdź do galerii
  Rusza sezon na jazdę na rolkach, deskorolce czy rowerach. Głogowski skatepark jest otwarty co prawda od kilku miesięcy i miłośnicy ekstremalnej już go przetestowali, jednak teraz oprócz zaprezentowania swoich umiejętności mogli też zobaczyć w akcji skaterów z polskiej czołówki. Na skateparku zaprezentowali się: Kuba Golański na deskorolce, Damian Onufrak - bmx i na rolkach Paweł Zalejski.
  Wraz z nimi po torze jeździło kilkudziesięciu lokalnych amatorów rolek, deskorolek i bmxów. Pokazali oni, co można zdziałać na takim torze. Po pokazie przeprowadzili też małe szkolenie z jazdy na deskorolce dla najmłodszych, które cieszyło się takim zainteresowaniem, że organizatorzy musieli zorganizować dodatkowe deskorolki.

  Na budowę skateparku z prawdziwego zdarzenia głogowska młodzież czekała od dawna. Poprzedni, znajdujący się przy ul. Budowlanych został zamknięty, ponieważ znajdujące się na nim urządzenia były w fatalnym stanie i mogło tam dojść do tragedii.

  - Ten obiekt jest świetny. Młodzież będzie miała wreszcie gdzie się spotykać i trenować. Warto było czekać i o to walczyć - mówi Andrzej Łysoń, głogowianin od początku zaangażowany w walkę o budowę takiego obiektu w naszym mieście.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama