Barcelona - Bayern 3:0. Messi i Neymar nokautują WYNIK, ZDJĘCIA, TRANSMISJA ONLINE, GDZIE W TV

JU, ekstraklasa.net, TVN/X-News
Barcelona - Bayern na Camp Nou za nami. To pierwszy mecz półfinałowy Ligi Mistrzów między Barceloną a Bayernem. Do przerwy było 0:0, Leo Messi jednak nie pozwolił zakończyć meczu takim wynikiem. Dwa razy trafił do bramki Manuela Neuera - w 77 i 80 minucie. Wynik 3:0 ustalił Neymar. Gdzie można było obejrzeć mecz FC Barcelona - Bayern Monachium w TV? Początek spotkania o godz. 20:45. Transmisja meczu Barcelona - Bayern w telewizji TVP 1. Relacja online na żywo i wynik meczu live również na stronie gazetawroclawska.pl FC BARCELONA - BAYERN MONACHIUM, 06.05.2015, GODZ. 20:45, TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, STREAM, ONLINE.

W pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów na Camp Nou FC Barcelona zmierzyła się z Bayernem Monachium. - Lekkim faworytem jest zespół z Hiszpanii, daję im 55 procent szans na awans. Jednak patrząc na to, co zrobił Bayern w rewanżu z Porto, trzeba stwierdzić, że mimo problemów kadrowych to nadal zespół klasowy - przyznał przed meczem były piłkarz Bundesligi Artur Wichniarek.

Od początku spotkania na murawę wybiegł Robert Lewandowski. To nie pomogło jednak Bayernowi. I mimo że losy tego dwumeczu może nie są jeszcze rozstrzygnięte, to Barcelona wykonała milowy krok w kierunku finału Champions League. W trakcie całego spotkania gospodarze byli dużo lepszą ekipą i czekali tylko na to pierwsze trafienie, które rozwiązałoby worek z bramkami. Najpierw dwa razy trafił Messi, potem Argentyńczyk dołożył asystę - w 94 minucie strzelił Neymar i Katalończycy są o krok od meczu w Berlinie!

FC BARCELONA - BAYERN MONACHIUM, 06.05.2015, Artur Wichniarek, były piłkarz klubów Bundesligi: Daję 55 procent szans Barcelonie

TAK ZAPOWIADALIŚMY MECZ BARCELONA - BAYERN
Barcelona - Bayern - gdzie w TV [TRANSMISJA W TV, WYNIK]
Mecz Barcelona - Bayern na Camp Nou rozpocznie się o godz. 20.45. Półfinał Ligi Mistrzów na żywo będzie można obejrzeć 6 maja 2015 roku. Gdzie mecz w TV? Transmisję w telewizji na żywo można oglądać od godz. 20:35 w TVP1 oraz telewizji Canal+ Sport. Studio na żywo od 20:25.

Pep Guardiola wraca na Camp Nou: Moim celem jest wprowadzić Bayern do finału

Barcelona - Bayern na żywo online
Mecz Barcelona - Bayern (Liga Mistrzów, półfinał) rozpocznie się o godzinie 20:45, transmisję na żywo online będzie można śledzić na www.sport.vod.pl lub na ekstraklasa.net. Wynik na żywo także na gazetawroclawska.pl.

Relacja z meczu Barcelona - Bayern w serwisie ekstraklasa.net online uruchomi się po kliknięciu na wynik. Wynik meczu uaktualniany będzie na bieżąco