Matura 2015 Angielski podstawowy - NOWA MATURA - co było? -...

  Matura 2015 Angielski podstawowy - NOWA MATURA - co było? - ARKUSZ CKE (WERSJA A) - ODPOWIEDZI

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Matura 2015 Angielski odpowiedzi - arkusz CKE - nowa matura - wersja A
  1/8
  przejdź do galerii

  Matura 2015 Angielski odpowiedzi - arkusz CKE - nowa matura - wersja A ©Fot. Tomasz Hołod/zdjęcie ilustracyjne

  Matura 2015 angielski podstawowy - nowa matura dla liceum - arkusz CKE wersja A - licealiści zakończyli już test z języka angielskiego. Co było w tym roku na maturze? Tradycyjnie nie zabrakło rozwiązywania zadań ze słuchu, ale zamiast wypracowania był list do kolegi z Anglii. Pojawiły się również gwiazdy Star Treka i osoby narzekające na nadmierny hałas. Jednak nie wszyscy maturzyści mogą dzisiaj odetchnąć z ulgą. Część z nich czeka dużo większe wyzwanie, czyli angielski rozszerzony. Jak sobie poradzą? Zobaczymy już wkrótce. Gdzie znaleźć arkusz CKE? Wszystkie arkusze maturalne CKE Matura 2015 publikujemy na naszym portalu GazetaWroclawska.pl

  MATURA 2015 ANGIELSKI PODSTAWOWY - NOWA MATURA - WERSJA A - CO BYŁO NA MATURZE?  Licealiści podchodzili do dzisiejszej matury Język Angielski Podstawowy CKE 2015 bez większego stresu. A już w szczególności nie przejmowali się egzaminem porannym na poziomie podstawowym. Język angielski, którym większość młodych ludzi posługuje się jako drugim językiem, nie wzbudza takich emocji, jak choćby matematyka czy język polski.
  Matura z angielskiego to już prawie ostatni egzamin obowiązkowy. Bo każdy z maturzystów musi zdać przynajmniej jeden przedmiot na poziomie rozszerzonym. Wybór jest spory, a wielu uczniów nie ogranicza się tylko do podstawowych egzaminów, ponieważ aby dostać się na określone studia, trzeba zdać przynajmniej kilka z nich.

  MATURA 2015 - JĘZYK ANGIELSKI - STAR TREK I WYPRAWA DO NOWEJ ZELANDII. CO BYŁO? (ARKUSZ CKE, ODPOWIEDZI)


  Maturzyści przed egzaminem z języka angielskiego:  MATURA 2015 ANGIELSKI PODSTAWOWY - NOWA MATURA WERSJA A - PRZYKŁADOWE ZADANIE - RELACJE UCZNIÓW  Oto przykładowe zadanie. Taką treść przekazali nam uczniowie, którzy napisali dzisiejszy test:

  - Trzeba było napisać listm a konkretnie e-mail do kolegi mieszkajacego w Anglii. Należało wybobrazić sobie, że ostatnio brało się udział w biegu na 10 kilometrów. W mejlu trzeba było opisać swoje przygotowania do tego biegu, a także przeciwności na jakie się napotkało. Ja np. opisałam kontuzję, której się nabawiłam w trakcie biegu, ale oczywiście nie była ona poważna, ponieważ musiałam namówić tego kolegę na udział w kolejnej edycji takiego wyścigu - opisuje Anna, wrocławska maturzystka.

  JĘZYK ANGIELSKI PODSTAWOWY NOWA MATURA - TUTAJ POJAWI SIĘ ARKUSZ CKE 2015
  JĘZYK ANGIELSKI PODSTAWOWY NOWA MATURA - TUTAJ POJAWI TRANSKRYPCJA NAGRAŃ CKE 2015


  ZOBACZ TEŻ:

  MATURA 2015 ANGIELSKI STARA MATURA - SPRAWDŹ, CO BYŁO NA MATURZE W TECHNIKUM - ARKUSZ CKE (WERSJA C)
  Matematyka 2015 - NOWA MATURA (dla LO) - ARKUSZ CKE (wersja A) - ZADANIA - ROZWIĄZANIA
  Matura z polskiego: Egzaminatorka mówi, jak należało napisać wypracowanie [ARKUSZ CKE]


  A WAM JAK POSZŁA DZISIEJSZA MATURA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO? PISZCIE W KOMENTARZACH!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama