Wybory 2015: "Do lasów wstęp wzbroniony". Andrzej Duda...

  Wybory 2015: "Do lasów wstęp wzbroniony". Andrzej Duda atakuje Komorowskiego w nowym spocie [VIDEO]

  Damian Dragański (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Kadr ze spotu "Do lasów stęp wzbroniony"
  1/2
  przejdź do galerii

  Kadr ze spotu "Do lasów stęp wzbroniony" ©Youtube

  We wtorek po południu w internecie pojawił się nowy spot wyborczy kandydata na prezydenta Prawa i Sprawiedliwości Andrzeja Dudy. Klip pt. "Polskie lasy w polskich rękach" uderza w Bronisława Komorowskiego, który miał zgadzać się na sprzedaż polskich lasów. ZOBACZ VIDEO.


  W swoim najnowszym spocie kandydat PiS atakuje prezydenta Bronisława Komorowskiego, który miał godzić się na sprzedaż polskich lasów. - Według mediów zgadzał się na sprzedaż polskich lasów dla zdobycia środków na rekompensaty za powojenne wywłaszczenia. Polacy nie zgadzają się na to - przekonuje lektor w najnowszym spocie Dudy.


  W spocie widać rodzinę, która wybiera się na rowerową wycieczkę do lasu. Dziewczynka, uczestniczka wyprawy, kiedy chce wbiec do lasu, wpada na siatkę z tabliczką z napisem: "Teren prywatny. Wstęp i wjazd wzbronione".

  Co ciekawe, do sprawy rzekomej sprzedaży lasów, jeszcze przed publikacją spotu, odniósł się Bronisław Komorowski podczas wtorkowej wizyty w Elblągu. - Konkurencja polityczna stara się stworzyć wrażenie, że istnieje tendencja do prywatyzacji lasów państwowych albo ich sprzedaży. Strażą zagrożeniem, a tego zagrożenie nie ma i nigdy nie było - powiedział prezydent.

  To kolejny już spot wypuszczony przez sztabowców Andrzeja Dudy we wtorek. Rano światło dziennie ujrzał film, w którym Duda mówił o bezpieczeństwie. Również we wtorek nowy spot zaprezentowali sztabowcy Bronisława Komorowskiego. To jedyny klip, w którym obecny prezydent atakuje swojego głównego kontrkandydata. Dudzie zarzuca się, że był zwolennikiem kary więzienia za stosowanie in vitro.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   bigos,słusznie że chcesz sprzedać lay i wypłacić swoich ziomków

   neuman (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   bo Goje są stworzeni do roboty i służeniu żydom,tak powiedział rabin jozef owania

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama