Dziadek molestował wnuczkę. "Wszystko co robiłem, robiłem...

  Dziadek molestował wnuczkę. "Wszystko co robiłem, robiłem dla dobra dziecka. To mój aniołek" [VIDEO]

  UWAGA! TVN/x-news

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Dziadek molestował wnuczkę. - Gdzie masuje cię dziadek? - W "sikulkę". - Dlaczego? - Bo on tak lubi - to zapis rozmowy opiekunki ze żłobka z czteroletnią dziewczynką. Sprawą zajęła się prokuratura, jednak przez długi czas nie odizolowała dziewczynki od dziadka. Kiedy to już się stało - mężczyzna złamał zakaz kontaktowania się z wnuczką.
  Dziadek molestował wnuczkę. "Wszystko co robiłem, robiłem dla dobra dziecka. To mój aniołek" [VIDEO]

  ©UWAGA! TVN/x-news

  M. opowiadała opiekunkom z prywatnego żłobka, że boli ją "sikula", a dziadek musi ją masować. Pokazywała też koleżankom, w jaki sposób to robi. - Nagrałyśmy rozmowę z nią dla jej rodziców. Nie wierzyli nam - mówi reporterowi UWAGI! jedna z opiekunek. Kobieta wraz z drugą opiekunką zarejestrowała rozmowę z M. w maju 2014 roku. Dziewczynka opowiada m.in., że masuje dziadkowi "siusiaka". Żeby nie bolał. Pracownice żłobka pokazały nagranie rodzicom dziewczynki. - Matka podeszła do tego z pewnym dystansem. Ojciec był przerażony - relacjonuje jedna z opiekunek. Opowiada, że rodzice poprosili ją, by o sprawie nie zawiadamiała policji. - Matka obiecała, że dziecko będzie z dziadkiem tylko w ich obecności - dodaje. Opiekunki twierdzą jednak, że już po kilku miesiącach mężczyzna zaczął odbierać dziewczynkę z przedszkola, a ta spędzała u dziadków również noce.


  Dziadek molestował wnuczkę
  UWAGA! TVN/x-news


  Obawiając się o bezpieczeństwo dziecka, w połowie grudnia opiekunki powiadomiły o sprawie policję i przekazały nagrany film. Sprawą zajęła się prokuratura, ale nie odizolowała dziewczynki od dziadka. Co więcej, nie poinformowała sądu rodzinnego, który taką izolację mógłby zastosować. - Będąc prokuratorem w takiej sprawie, na pewno zawiadomiłabym wydział rodzinny - komentuje sędzia sądu rodzinnego, Jadwiga Osuch. Dopiero pod koniec marca, gdy mężczyźnie postawiono zarzut molestowania, prokuratura zajęła się bezpieczeństwem dziewczynki. Dlaczego tak późno? - Uważamy, że ta decyzja mogła zostać podjęta na obecnym etapie postępowania - odpowiada Bogusława Marcinkowska z Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Po ponad trzech miesiącach od zawiadomienia dziadek został odizolowany od wnuczki. Nie może się też zbliżać do żłobków, przedszkoli czy placów zabaw.

  Reporter UWAGI! rozmawiał z dziadkiem dziewczynki. - Wszystko, co robiłem, robiłem dla dobra dziecka. To jest mój aniołek. Moja świętość - zaklinał się mężczyzna. I dodawał: - Jeżeli dotykałem miejsca intymne, to od małego, jeszcze jak nie umiała mówić, bo musiałem tę "sikulę" wytrzeć mokrą ściereczką, a potem oliwką.

  Reporter: - Dziewczynka opowiada, że dotykała pana w miejsca, których dotykać nie powinna.
  Dziadek najpierw zaprzecza. Na pytanie, czy dziewczynka konfabuluje, odpowiada jednak, że nie. W końcu stwierdza: - Dziecko się interesuje anatomią drugiego człowieka, płcią przeciwną i jest to rzecz normalna.

  W rozmowie z nami mężczyzna przyznał, że złamał warunki postawione mu przez prokuraturę. W święta widział się z wnuczką, mimo że ma bezwzględny zakaz kontaktu. - Wnuczka przyszła tu ze swoją matką. Co miałem zrobić? Uciec z własnego domu? - usłyszeliśmy od mężczyzny. Co kierowało matką dziewczynki, która przyprowadziła ją do dziadków? - Nie chcę izolować dziecka od osób, które są jej bliskie. Oskarżyć można każdego o wszystko. Jeżeli będzie udowodniona wina, to zupełnie inna historia - przekonywała reportera matka małej M.

  W prokuraturze dziadek dziewczynki odmówił składania wyjaśnień. Twierdzi, że swoją wersję przedstawi dopiero w sądzie, w trakcie ewentualnego procesu. Sąd rodzinny w końcu został powiadomiony o toczącej się w prokuraturze sprawie. Nasz dziennikarz powiadomił prokuraturę o tym, że dziadek złamał zakaz kontaktu z dzieckiem.

  Czytaj także

   Komentarze (5)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   straszne

   mama (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ja sobie nie wyobrażam jak tak można dziecku - i to jeszcze swojej wnuczce, jej matkę musiało spotkać to samo bo to jakiś zwyrodnialec, wiec czemu nie chce chronic własnej córeczki...:( aż się...rozwiń całość

   ja sobie nie wyobrażam jak tak można dziecku - i to jeszcze swojej wnuczce, jej matkę musiało spotkać to samo bo to jakiś zwyrodnialec, wiec czemu nie chce chronic własnej córeczki...:( aż się płakać chce jak pomyślę o tej dziewczynce...zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tr

   Daro (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   To nie matka to wywloka ktora nie zasluguje na to by miec dziecko. A gdzie ten tatus kur..... Waa.. Zabilbym gnoja golymi piesciami

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   123

   123 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 8 / 2

   Matka ma w nosie, co pewnie jej tatuś robi z jej dzieckiem. Ciekawe, czy to samo ją spotkało w dzieciństwie?
   Własnemu dziecku nie wierzyć...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   lll

   lll (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

   Matka ma w nosie, co pewnie jej tatuś robi z jej dzieckiem. Ciekawe czy z nią też tak robił? Brak komentarza...

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Co tu komentować

   kroton

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 2

   pozbawić dziada siusiaka.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama