Jak dostać prezent o wartości kilku tysięcy zł przy zakupie...

  Jak dostać prezent o wartości kilku tysięcy zł przy zakupie mieszkania?

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Jak dostać prezent o wartości kilku tysięcy zł przy zakupie mieszkania?
  1/3
  przejdź do galerii
  Jak dostać prezent o wartości kilku tysięcy zł przy zakupie mieszkania? Sprawdź to 2 maja podczas Drzwi Otwartych Murapolu we Wrocławiu
  Meble kuchenne na wymiar, pokrycie kosztów notarialnych przez dewelopera albo 5 tys. zł na wykończenie nowego M. Już 2 maja Murapol organizuje Drzwi Otwarte i pozwala klientom wybrać prezent do nowego mieszkania. Oprócz tego każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad doradców kredytowych i architekta.

  Sobotnie Drzwi Otwarte Murapolu to szansa, by wybierając wymarzone M dodatkowo zyskać kilka tysięcy złotych. Tego dnia oprócz specjalnych rabatów na mieszkania, każdy kupujący otrzyma od dewelopera atrakcyjny prezent. Kto zdecyduje się na zakup nowego mieszkania, może wybrać jedna z trzech propozycji Murapolu: pokrycie przez dewelopera kosztów notarialnych związanych z nabyciem własnego mieszkania, nowoczesne meble kuchenne zaprojektowane na wymiar lub bon o wartości 5 tys. zł na wykończenie i wyposażenie swojego M.

  W sobotę doradcy Murapolu będą czekać na klientów na terenie sklepu Leroy Merlin. Zaprezentują odwiedzającym ofertę mieszkaniową i wyjaśnią wszystkie aspekty związane z zakupem wymarzonego mieszkania. Na klientów czekać będą również fachowcy od kredytów hipotecznych. Specjaliści pomogą uzyskać najlepszą ofertę banku i wyręczą z kłopotliwych formalności. Architekci podpowiedzą zaś, jak funkcjonalnie i nowocześnie urządzić swoje M. Aby szybko i wygodnie móc wprowadzić się do mieszkania, każdy może skorzystać z najbardziej kompleksowej na rynku oferty wykończenia i wyposażenia pod klucz. W cenie 500 zł/mkw. oferujemy m.in. całościowe wyposażenie łazienki, a także umeblowanie kuchni. Do wyboru otrzymujesz materiały wykończeniowe uznanych producentów.

  Murapol oferuje we Wrocławiu kilkaset mieszkań zaprojektowanych na dwóch osiedlach. Mała Toskania to wieloetapowa inwestycja realizowana w dzielnicy Krzyki, przy ul. Buforowej. We wschodniej części miasta powstaje zaś Nowy Wrocław, kameralne osiedle w otoczeniu łąk i lasów. Mieszkania są dostępne w szerokim wyborze metraży oraz programie MDM.

  Drzwi Otwarte Murapolu we Wrocławiu, sobota 2 maja, sklep Leroy Merlin, od godz. 10 do 17.

  Leroy Merlin, Wrocław, al. Karkonoska 85

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama