Klienci są dla nas prawie jak rodzina

  Klienci są dla nas prawie jak rodzina

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Klienci są dla nas prawie jak rodzina
  Już od 24 lat klientki mogą liczyć na fachowe usługi w Salonie Fryzjerskim Julity Mruk znajdującym się przy ul. Stawnej 10 c. To jeden z najdłużej działających i najbardziej cenionych salonów w naszym mieście. Nie dziwi więc wynik plebiscytu naszego tygodnika "Mistrzowie Urody", w którym w kategorii fryzjerów zakład pani Julity zajął pierwsze miejsce z dorobkiem 7028 głosów. Jak przyznaje jednak pani Julita, początki nie były łatwe.
  Klienci są dla nas prawie jak rodzina
  - Gdy zaczynaliśmy, na rynku było sporo zakładów fryzjerskich. Teraz jest ich jeszcze więcej, ale wyrobiliśmy sobie już markę. Mamy wiele klientek, a niektóre z nich są z nami od 24 lat - mówi Julita Mruk.

  Salon oferuje pełen zakres usług, od zwykłego strzyżenia, przez farbowanie, czy balejaże po stylizacje i przygotowywanie fryzur okolicznościowych. Pracownicy stawiają na fachowość i dobry kontakt z klientem.


  - Pamiętam sytuację, gdy przygotowałam klientce fryzurę. Podobała jej się, ale na chwilę przed wydarzeniem, na które się przygotowywała, zmieniła zdanie i chciała szybko zmienić fryzurę na inną. Na szczęście przygotowaliśmy inną stylizację i klientka wyszła zadowolona. A o to przecież chodzi - dodaje pani Julita.

  Nasza najlepsza fryzjerka podkreśla, że pracownicy salonu i klienci, to jednak wielka rodzina. Często przychodzą nie tylko na strzyżenie czy farbowanie, ale przy okazji na tak zwane pogaduchy. Pracownicy zakładu znają więc nie tylko upodobania swoich klientów co do fryzur, ale też wiedzą sporo i ich życiu i problemach. Właśnie taki kontakt tworzy w salonie przyjazną atmosferę, co potwierdziły klientki obecne podczas naszej rozmowy z jego właścicielką.

  To owocuje sympatią klientek, które mocno zaangażowały się w głosowanie podczas plebiscytu. Nie tylko rozmawiały o nim podczas wizyt w salonie, ale po zakończeniu głosowania odwiedzały go lub dzwoniły do niego, by pogratulować pani Julicie znakomitego wyniku.
  - Ja ze swojej strony chciałabym z kolei podziękować wszystkim tym, którzy oddawali na nas swoje głosy. To bardzo miłe i wiele dla nas znaczy - dodaje właścicielka zwycięskiego salonu.

  Przez lata sam salon zmieniał się, dostosowując się do potrzeb klientów. Od zawsze jednak mieści się przy ul. Stawnej. Bogaci się też jego oferta. W międzyczasie powstał przy nim na przykład salon fryzjerski dla mężczyzn.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama