Matematyka - testy gimnazjalne 2015 - arkusz CKE - procenty...

  Matematyka - testy gimnazjalne 2015 - arkusz CKE - procenty i ułamki (EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Testy gimnazjalne 2015 - matematyka - arkusz CKE - odpowiedzi
  1/7
  przejdź do galerii

  Testy gimnazjalne 2015 - matematyka - arkusz CKE - odpowiedzi ©Pawel Relikowski / Polska Press Grupa

  Matematyka - testy gimnazjalne 2015 już dzisiaj. Procenty, ułamki, pierwiastki i figury geometryczne - z tym zapewne mierzą się gimnazjaliści, którzy piszą kolejny egzamin gimnazjalny 2015. Co pojawiło się na dzisiejszym teście? Dowiemy się dokładnie, jak tylko będzie dostępny pełny arkusz CKE Matematyka. Będziecie mogli go zobaczyć u nas, a także sprawdzić przykładowe odpowiedzi, które również pojawią się na naszej stronie internetowej GazetaWrolawska.pl. Chwilę po tym, jak gimnazjaliści skończą pisać test, pokażemy również przykładowe zadania i pytania, z którymi musieli się zmierzyć dzisiaj uczniowie. Śledźcie na bieżąco relację z wydarzenia - testy gimnazjalne 2015.
  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015 - CZĘŚĆ JĘZYKOWA - ANGIELSKI, NIEMIECKI, FRANCUSKI... - ARKUSZ CKE, ODPOWIEDZI

  ZOBACZ ARKUSZ CKE - PRZYRODA: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015 - PRZYRODA - JEST JUŻ ARKUSZ CKE - SPRAWDŹ, CO BYŁO (ODPOWIEDZI ONLINE)


  MATEMATYKA - TESTY GIMNAZJALNE 2015 - CZĘŚĆ MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZA - ARKUSZ CKE


  Matematyka już dzisiaj. Powoli dobiegają końca testy gimnazjalne 2015. To już drugi i przedostatni dzień egzaminów. Gimnazjaliści rozwiązują zadania z matematyki. Wcześniej mierzyli się z zadaniami z przyrody. Pytania dotyczyły takich przedmiotów jak: biologia, geografia, fizyka i chemia. Wiadomo już, że pojawiły się zadania dotyczące genetyki, stężenia procentowego czy mapy Ameryki Północnej. A jakie pytania i zadania pojawiły się na teście Egzamin Gimnazjalny Matematyka 2015?

  ZOBACZ KONIECZNIE: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015 - MATEMATYKA I PRZYRODA - ARKUSZ CKE, PYTANIA, TESTY ONLINE


  MATEMATYKA - TESTY GIMNAZJALNE 2015 - JAKIE BYŁY ZADANIA? ARKUSZ CKE, KLUCZ ODPOWIEDZI CKE  Testy gimnazjalne 2015. Jak tylko pojawi się arkusz CKE Matematyka 2015, natychmiast opublikujemy go na naszej stronie internetowej GazetaWroclawska.pl. Będziecie mogli także sprawdzić przykładowe odpowiedzi i przejrzeć poszczególne strony arkusza CKE. Odświeżajcie tekst dzisiaj po zakończeniu egzaminu gimnazjalnego z matematyki.

  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015 FILM:  ZOBACZ TEŻ:EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015 - PRZYRODA - GENETYKA, PIERWIASTKI I MAPA AMERYKI (ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE)
  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015 - HISTORIA I WOS - SĄ JUŻ ARKUSZE CKE - ZOBACZ PYTANIA I ODPOWIEDZI DO ZADAŃ
  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015 - JEST ARKUSZ CKE - SPRAWDŹ ODPOWIEDZI - ARKUSZ ONLINE

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama