Egzamin gimnazjalny 2015 PYTANIA. Część humanistyczna. Co...

  Egzamin gimnazjalny 2015 PYTANIA. Część humanistyczna. Co było? ZOBACZ TESTY I ARKUSZE CKE ONLINE

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  PYTANIA EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015. JAKIE BYŁY PYTANA NA DZISIEJSZYM TEŚCIE? TESTY GIMNAZJALNE - ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI
  1/7
  przejdź do galerii

  PYTANIA EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015. JAKIE BYŁY PYTANA NA DZISIEJSZYM TEŚCIE? TESTY GIMNAZJALNE - ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI
  ©Dariusz Gdesz / Polska Press

  Egzamin gimnazjalny 2015. Dzisiaj część humanistyczna - język polski, historia, WOS. Gdzie znaleźć arkusze egzaminacyjne 2015? Jakie były zadania na teście? Które pytania były najtrudniejsze? Kiedy pojawią się arkusze CKE? Wszystkie informacje znajdziecie na na naszej stronie GazetaWroclawska.pl. Publikujemy na bieżąco wszystkie arkusze egzaminacyjne CKE, przykładowe pytania egzaminacyjne, przecieki i wszystkie potrzebne informacje. Już wiadomo, że na teście Historia i Wiedza o Społeczeństwie pojawiły się teksty dotyczące Mieszka I i Bolesława Chrobrego. Były mapy, na których trzeba było zaznaczyć państwo Sumerów, a także wykres dotyczący waluty euro i pytania o prawa człowieka. Test z języka polskiego zakończy się o godz. 12.30. Wtedy też poznam kolejne pytania z testu gimnazjalnego.
  ZOBACZ KONIECZNIE: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015. HISTORIA I WOS. SĄ JUŻ ARKUSZE CKE. ZOBACZ PYTANIA I ODPOWIEDZI DO ZADAŃ! - KLIKNIJ!

  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015. HISTORIA I WOS JUŻ ZA NAMI. ZOSTAŁ JESZCZE JĘZYK POLSKI  Egzamin gimnazjalny 2015.
  Pierwsze testy gimnazjalne - część humanistyczna - przyniosły spory stres uczniom. niektórzy do tego stopnia przejęli się pisaniem egzaminu gimnazjalnego, że zapominali treść zadań z którymi musieli się zmagać chwilę wcześniej. Wiadomo jednak, że na teście z historii i WOS-u nie zabrakło pytań o historię starożytną i oczywiście - historię Polski.

  TUTAJ RELACJA NA ŻYWO Z EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2015: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015. PIRAMIDY, SUMEROWIE I PRAWA CZŁOWIEKA (ARKUSZE CKE, ZADANIA, ODPOWIEDZI)
  TESTY GIMNAZJALNE 2015. CZY BYŁY PRZECIEKI Z EGZAMINÓW?  Czy były przecieki z egzaminu? Zdaniem wielu internautów zadania wyciekły już na kilka dni przed rozpoczęciem testów gimnazjalnych. Można było sobie ściągnąć zadania i odpowiedzi, przyjść z uśmiechem na egzamin i... przeżyć spore rozczarowanie, ponieważ wszystkie tzw. "przecieki" pochodziły od zwykłych oszustów. Nie, arkusze CKE nie zostały wykradzione w trakcie transportu, nauczyciele nie zdradzili poszczególnych zadań, a "prognozy pogody na jutro", "pewne zadania na egzamin" czy "drobne pomoce naukowe" były zwykłymi oszustwami. Nie dawajcie się nabierać i nie płaćcie za rzekome przecieki, ponieważ tylko stracicie na tym pieniądze.

  CZYTAJ WIĘCEJ: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015. WYCIEKŁY ARKUSZE CKE. WIEMY, JAKIE ZADANIA BĘDĄ NA TEŚCIE GIMNAZJALNYM (PRZECIEKI, ODPOWIEDZI)

  EGZAMINY GIMNAZJALNE 2015. HISTORIA I WOS, JĘZYK POLSKI - ARKUSZE EGZAMINACYJNE CKE


  Wszystkie arkusze egzaminacyjne zarówno z dzisiejszego egzaminu gimnazjalnego, jak i z kolejnych części, a także odpowiedzi i rozwiązania zadań będziemy publikować na bieżąco na naszej stronie internetowej GazetaWroclawska.pl w zakładce GAZETA WROCŁAWSKA - EDUKACJA - NAJNOWSZE ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI, ROZWIĄZANIA, PRZECIEKI

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama