Majaton – czyli Wrocław zatańczy w maratonie zumby dla Mai

  Majaton – czyli Wrocław zatańczy w maratonie zumby dla Mai

  WSK

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  10-letnia Maja Suchanek to Dolnoślązaczka chora na nowotwór kości. By zebrać pieniądze na jej leczenie, w sobotę zorganizowany zostanie maraton zumby – Majaton. Ćwiczenia do energicznego tańca mają trwać 3 godziny. Cegiełki z zapisów zostaną przekazane dla chorej dziewczynki.
  Majaton – czyli Wrocław zatańczy w maratonie zumby dla Mai

  ©materiały organizatora

  Dochód z Zumba Majatonu zostanie przekazany na leczenie 10-letniej Mai Suchanek. Dolnoślązaczka walczy ze złośliwym nowotworem kości, mięsakiem Ewinga, który dotyka głównie dzieci – szansa zachorowania na ten typ nowotworu to 3 na 1 mln. Maja ma za sobą m.in. kilka serii chemioterapii, liczne zabiegi chirurgiczne, pobranie komórek do autoprzeszczepu, a przed nią dalsze ryzykowne, długotrwałe i bardzo kosztowne leczenie.

  Mai można pomóc biorąc udział w trzygodzinnym maratonie zumby – Majatonie. Odbędzie się on 25 kwietnia, w godzinach 16-19 na terenie Wielofunkcyjnej Hali Sportowo-Dydaktycznej AWF we Wrocławiu przy al. I.J. Paderewskiego 35. Organizatorzy prowadzą zapisy – aby dołączyć, należy wysłać maila na adres zumbaMAJAton@gmail.com. Majaton poprowadzą profesjonalni instruktorzy.

  Organizatorzy przygotowali dla "Majatończyków" dodatkowe atrakcje, m.in. analizę składu ciała czy degustację ekologicznych soków. Wszyscy uczestnicy mogą zakupić cegiełki w formie opaski na rękę w kwocie minimalnej 30 zł zarówno na miejscu wydarzenia, jak i dokonując wpłaty przelewem na konto Mai (prowadzone przez Fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową"): Bank Millennium S.A. – 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867, tytuł wpłaty "ZUMBA MAJAton Maja Suchanek". Dodatkową opcją jest przekazanie 1% podatku na rzecz Mai, podając w zeznaniu podatkowym KRS 86210 z dopiskiem: Maja Suchanek.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama