Nie żyje pamiętny Gilbert z "Ani z Zielonego Wzgórza"....

  Nie żyje pamiętny Gilbert z "Ani z Zielonego Wzgórza". Jonathan Crombie miał 48 lat. Na co zmarł?

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Jonathan Crombie, pamiętny Gilbert Blythe z filmu "Ania z Zielonego Wzgórza" zmarł w wieku 48 lat
  1/6
  przejdź do galerii

  Jonathan Crombie, pamiętny Gilbert Blythe z filmu "Ania z Zielonego Wzgórza" zmarł w wieku 48 lat ©materiały prasowe

  Jonathan Crombie nie żyje. Zmarł niezapomniany Gilbert z "Ani z Zielonego Wzgórza". Aktor zagrał w najpopularniejszej ekranizacji książki Lucy Maud Montgomery. Najpierw przyjaciel, a z czasem mąż Ani Shirley - Gilbert Blythe był znany polskim widzom głównie dzięki temu aktorowi. Jednak Jonathan Crombie ma w swoim dorobku aktorskim wiele ról zarówno filmowych, jak i teatralnych. Aktor zmarł w wieku 48 lat.

  JONATHAN CROMBIE NIE ŻYJE. GILBERT BLYTHE Z "ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA" TO JEGO SŁYNNA ROLA  Jonathan Crombie nie żyje. Aktor był najbardziej znany polskim widzom z ekranizacji książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza". Chodzi konkretnie o serię filmów w reżyserii Kevina Sullivana. Na planie filmowym partnerowała mu Megan Follows. Jonathan Crombie był kanadyjskim aktorem. Urodził się 12 października 1966 roku w Toronto. Aktor oprócz roli Gilberta Blythe bardziej znany był z występów w teatrze. W 2008 roku występował również na Broadwayu.

  Gilbert Blythe i Ania Shirley - "Ania z Zielonego Wzgórza" (FILM):  W filmach i serialach pojawiał się rzadziej. Ostatnio można go było obejrzeć m.in. w "Żonie idealnej", gdzie zagrał inspektora Billa Fraziera. Jonathan Crombie zmarł 15 kwietnia 2015 r. Przyczyną śmierci podaną przez rodzinę zmarłego miał być wylew krwi do mózgu. Aktor miał zaledwie 48 lat.

  ZOBACZ TEŻ: CÓRKA WHITNEY HOUSTON OBUDZIŁA SIĘ ZE ŚPIĄCZKI? BOBBI KRISTINA BROWN ODZYSKAŁA PRZYTOMNOŚĆ? (FILM)

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama