Egzamin gimnazjalny 2015. Matematyka, biologia, geografia,...

  Egzamin gimnazjalny 2015. Matematyka, biologia, geografia, chemia, fizyka (ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  24.04.2012 legnica gimnazjum numer 2 egzamin gimnazjalny koncowy gimnazjalista klasa nauka edukacja szkola uczen uczniowie lawka gazeta wroclawska piotr
  1/7
  przejdź do galerii

  24.04.2012 legnica gimnazjum numer 2 egzamin gimnazjalny koncowy gimnazjalista klasa nauka edukacja szkola uczen uczniowie lawka gazeta wroclawska piotr krzyzanowski/polskapresse ©Fot. Piotr Krzyzanowski/Polskapresse

  Egzamin gimnazjalny 2015. Część matematyczno-przyrodnicza. Już w środę testy gimnazjalne - Matematyka i Przyroda. Uczniowie zmierzą się z zadaniami z takich przedmiotów jak matematyka, biologia, chemia, geografia i fizyka. Na część matematyczną będą mieli 90 minut, a część przyrodnicza potrwa 60 minut. Testy gimnazjalne rozpoczną się o godzinie 9.00. Gdzie znaleźć arkusze CKE, pytania i odpowiedzi? Co pojawi się na teście? Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie poniżej.
  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015 - PRZYRODA I MATEMATYKA - ARKUSZE CKE - PYTANIA - TESTY ONLINE

  EGZAMINY GIMNAZJALNE 2015. MATEMATYKA I PRZYRODA JUŻ W ŚRODĘ. CO BĘDZIE NA TEŚCIE GIMNAZJALNYM?  Egzamin gimnazjalny 2015 - część matematyczno-przyrodnicza - już w najbliższą środę, 22 kwietnia 2015 r.
  (22.04.15). Każdy z uczniów zda ten test, ponieważ nie ma określonego minimalnego wyniku, który należy osiągnąć. Natomiast im wyższy wynik osiągnięty na egzaminie gimnazjalnym, tym większa szansa dostania się do wymarzonej szkoły. Co pojawi się na teście CKE? W zeszłym roku na teście z matematyki pojawiły się m.in. zadania dotyczące zniżek w zakładzie optycznym. Wiedząc, ile klient chcący kupić okulary ma lat, trzeba było obliczyć jak dużą promocję otrzyma przy zakupie. Pojawiły się również potęgi, iloczyny czy geometria.

  ZOBACZ TEŻ: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015. JĘZYK POLSKI, HISTORIA I WOS (ARKUSZE CKE, ZADANIA, KLUCZ ODPOWIEDZI)

  Przedmioty przyrodnicze (biologia, geografia, chemia, fizyka) zawierały zadania dotyczące m.in. mapy z oznaczonymi pasmami górskimi, triatlonu, osi liczbowej czy owadów. Wśród pytań pojawiła się również historia o panu Karolu, który hodował mięsiste pomidory. Jakie zadania pojawią się w tym roku? Przekonamy się już w najbliższą środę.  ZOBACZ KONIECZNIE: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015. PIRAMIDY, SUMEROWIE I PRAWA CZŁOWIEKA (ARKUSZE CKE, ZADANIA, ODPOWIEDZI)

  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2015. ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ, PYTANIA, KLUCZ ODPOWIEDZI  Przykładowe pytania i zadania, które będzie zawierał egzamin gimnazjalny 2015, opublikujemy na naszej stronie internetowej GazetaWroclawska.pl w dni poszczególnych egzaminów. Pełne arkusze CKE będziecie mogli zobaczyć u nas, jak tylko będą dostępne. Przedstawimy również przykładowe rozwiązania poszczególnych zadań.


  EGZAMIN GIMNAZJALNY. ZOBACZCIE TESTY I ARKUSZE CKE Z UBIEGŁYCH LAT:  EGZAMIN GIMNAZJALNY MATEMATYKA. FIGURY I POTĘGI NA TEŚCIE (ARKUSZE CKE, KLUCZ ODPOWIEDZI)
  EGZAMIN GIMNAZJALNY - MATEMATYKA I PRZYRODA - ARKUSZE CKE, ZADANIA, ODPOWIEDZI
  PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014. CZĘŚĆ PRZYRODNICZA ARKUSZE OPERON. CO BYŁO? SPRAWDŹ ODPOWIEDZI
  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2014 - PRZYRODA - ARKUSZE, PYTANIA CKE, TESTY

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   http://egzaminygimnazjalne2015arkusze.blogspot.com

   egzaminy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Tak nawiasem jakby ktoś szukał arkuszy i odpowiedzi do egzaminów, to w tytule można pobrać, podobno już są ; ) Pozdrawiam

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   egzaminegzaminygimnazjalne2015arkusze(kropka)blogspot(kropka)com

   egzamin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Tak nawiasem jakby ktoś szukał arkuszy i odpowiedzi do egzaminów, to w tytule można pobrać, podobno już są ;)

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   egzamin

   egzamin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   już są przecieki do jutrzejszego egzaminu, pisać na edyta.jaworko@vp.pl

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama