Lubisz rowery? Sprawdź, co robić w najbliższy weekend!

  Lubisz rowery? Sprawdź, co robić w najbliższy weekend!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Wiosenna aura co roku zachęca tysiące wrocławian do zamiany samochodu czy autobusu na o wiele przyjemniejszy i zdecydowanie bardziej ekologiczny środek transportu - rower. Co najbardziej lubimy w jeździe na rowerze? Szybkość przemieszczania się po mieście i unikanie korków? A może lepsze samopoczucie i dobrą kondycję po rowerowej wycieczce po lesie? Powodów do zainteresowania się jazdą na rowerze jest naprawdę sporo. Jednak zawsze wiosną pojawia się o wiele ważniejsze pytanie: Jak odpowiednio przygotować się do sezonu rowerowego? W tym roku z pomocą przychodzi Centrum Handlowe Borek i zaprasza wszystkich rowerzystów w każdym wieku na Borek Loves Bikes Rowerowy Weekend.
  Borek Bikes

  Każdy, kto chce przygotować swój rower do nowego sezonu, zobaczyć niesamowite triki oraz pokazy pumptrack i sprawdzić się w rozmaitych rowerowych zadaniach powinien w weekend 25 i 26 kwietnia pojawić się w Centrum Handlowym Borek. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla amatorów rowerów i rodzin z dziećmi. Już pierwszego dnia wrocławska policja będzie znakowała rowery, a podczas dwudniowych przeglądów Intersport sprawdzi czy Wasz rower jest odpowiednio przygotowany do jazdy.

  Pierwszego dnia swoje niezwykłe umiejętności będzie prezentował również Michał Koziołek – wrocławianin, który na rowerze potrafi wykonać niesamowite triki i akrobacje. Jego zdolności można było podziwiać między innymi w programie „Mam Talent”. Drugi dzień będzie jeszcze bardziej ekstremalny – na parkingu przed CH Borek powstanie profesjonalny tor do pumptracku, a pokazy wykona ekipa najlepszych riderów. Wszyscy śmiałkowie, którzy będą chcieli spróbować swoich sił będą mogli przejść szkolenie na torze pumptrack pod czujnym okiem profesjonalistów.

  Dla najmłodszych rowerzystów centrum przygotowało niezliczoną ilość atrakcji – będą slalomy, wyścigi, gry, konkursy oraz szkolenia przed egzaminami na kartę rowerową prowadzone przez instruktorów WORD. Na wszystkie dzieci czekają rowerowe nagrody. Wystarczy szeroki uśmiech i dużo sił w nogach.

  Dobra kondycja fizyczna przyda się również w KONKURSIE, w którym do wygrania są 3 rowery od Intersport oraz vouchery na zakupy. Wystarczy w dniach 25-26 kwietnia zrobić zakupy za min. 50zł i pokazać swoje możliwości na rowerze stacjonarnym. Wygrywają osoby z najlepszymi wynikami. Organizator przygotował też specjalne wyzwanie – w centrum zostaną ukryte rowerowe naklejki, a osoby, które znajdą ich jak najwięcej i ciekawie odpowiedzą na pytanie wygrają atrakcyjne nagrody.

  Na koniec warto zadbać o odpowiedni i modny ubiór na rower, dlatego w sobotę w CH Borek odbędą się pokazy mody sportowej, a prezentowane ubrania będzie można kupić w sklepach na terenie centrum.

  Rowerowy weekend w CH Borek zapowiada się bardzo ciekawie nie tylko dla zagorzałych rowerzystów. To przede wszystkim idealna okazja na aktywne spędzenie czasu z rodziną. Szczegółowy rowerowy rozkład jazdy prezentujemy poniżej. Można go także znaleźć na stronie www.galeria-borek.pl.

  Borek Bikes

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama