Impel - Chemik. Jak kupić bilet na dzisiejszy mecz? Możesz...

  Impel - Chemik. Jak kupić bilet na dzisiejszy mecz? Możesz go też wygrać! [KONKURS, BILETY CENY]

  JG

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Impel - Chemik. Jak kupić bilet na dzisiejszy mecz? Możesz go też wygrać! [KONKURS, BILETY CENY]

  ©fot. Tomasz Hołod

  Bilety na mecze Impela z Chemikiem rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Warto zatem pomyśleć, by kupić je wcześniej, a nie w dniu meczu.
  Impel - Chemik. Jak kupić bilet na dzisiejszy mecz? Możesz go też wygrać! [KONKURS, BILETY CENY]

  ©fot. Tomasz Hołod

  Zazwyczaj większość wejściówek na domowe spotkania wrocławianek sprzedawanych jest w kasach Orbity bezpośrednio przed początkiem danego spotkania, chociaż można je kupić zarówno przez portal ticketpro.pl (na pojedynki z Chemikiem ten kanał dystrybucji jest już zamknięty - przyp. JG), jak i w stacjonarnych punktach na całym Dolnym Śląsku - m.in. w sieci sklepów EMPiK (pełną listę znajdziemy na www. impelwroclaw.pl).
  Tym razem zainteresowanie meczami jest jeszcze większe niż w przypadku ćwierćfinałowych pojedynków z Aluprofem Bielsko-Biała, kiedy to w Orbicie padł rekord frekwencji. Już teraz wiadomo, że w przedsprzedaży rozeszło się kilka razy więcej wejściówek niż zazwyczaj. Jeśli zatem ktoś wybiera się na mecz, to polecamy zaopatrzyć się w bilety wcześniej, bo może ich zabraknąć. Ceny - 10 i 15 zł.

  Jest też szansa, by wygrać podwójne zaproszenie na każdy z meczów w naszym konkursie. Zasada jak zwykle prosta: kto pierwszy, ten lepszy. Czekamy zatem od rana na mejle od czytelników pod adresem sport@gazeta.wroc.pl. W temacie wpisujcie koniecznie "Impel - Chemik" oraz dzień, na który chcecie bilet (np. "Impel - Chemik czwartek"). W treści podajcie swoje imię i nazwisko. Do rozdania mamy po pięć podwójnych wejściówek. Zwycięzców o wygranej i sposobie odbioru poinformujemy wiadomością zwrotną do godz. 13.

  Na koniec kilka informacji komunikacyjnych dla osób, które wybierają się na mecz spoza Wrocławia, a chcą korzystać z komunikacji miejskiej. To o tyle dobry pomysł, że jeśli przyjedziecie za późno, to może być problem z zaparkowaniem samochodu pod Orbitą. Na miejsce dojeżdżają autobusy linii 122 (z dworca PKS). Z PKP można wsiąść także w tramwaje 32 lub 31, wysiść na przystanku "Kwiska", a potem albo podjechać autobusem jeden przystanek (m.in. 119, 128, 122), albo przejść się wzdłuż Wejhe-rowskiej. Zajmie nam to niecałe 10 minut.

  Oba mecze zaczną się o godz. 19. Czwartkowy będzie transmitowany przez Polsat Sport.

  >

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama