Apartamenty na Ołtaszynie – wirtualny spacer

  Apartamenty na Ołtaszynie – wirtualny spacer

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Apartamenty na Ołtaszynie – wirtualny spacer
  1/11
  przejdź do galerii
  Apartamenty przy Unruga to projekt unikalny na skalę Wrocławia. Znajdziemy tutaj duże, energooszczędne okna w ramach z drewna egzotycznego meranti. W pokojach dziennych każdego z mieszkań, zawsze jedna ściana jest całkowicie przeszklona. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne doświetlenie wnętrza i w sposób płynny łączy salon z tarasem. Doświetlenie w sypialniach zapewniają okna od podłogi, do sufitu – typu portfenetre. Wrażenie przestrzeni we wnętrzach, potęguje wysokość samych pomieszczeń od 2,8 do 3 m. Warto zwrócić uwagę na przestrzeń otaczającą budynki.

  Zapraszamy na wirtualny spacer po osiedlu apartamentów przy ul. Unruga - link

  Projektanci z biura architektonicznego OZONE, które przygotowało koncepcję i projekt osiedla, zaproponowali układ budynków, który zapewnia kameralność i poziom prywatności zbliżony bardziej do domów jednorodzinnych, niż inwestycji wielomieszkaniowych. Działka, na której zrealizowany został projekt ma blisko trzynaście tysięcy metrów kwadratowych – to przestrzeń życiowa, która decyduje o komforcie mieszkańców. Znajdziemy tutaj m.in. boisko sportowe z kortem tenisowym, strefę do grillowania i plac zabaw dla dzieci. Wyraźne rozgraniczenie stref zamieszkania, parkingów i rekreacji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

  Osiedle posiada pełną infrastrukturę w postaci wewnętrznej drogi dojazdowej, chodników, oświetlenia. Użyto rozwiązań naturalnych (drewno na elewacjach, granitowe parapety zewnętrzne i schody, okładziny stref wejściowych do mieszkań z łupków bazaltowych) i energooszczędnych – oświetlenie LED chodników, tarasów i stref wejściowych.

  Gianmaria Bernardi – członek zarządu Novamonde Sp. z o.o. - dewelopera, który wybudował osiedle: - Koncepcja „kieszonkowej społeczności”, która przyświecała temu projektowi okazała się sukcesem. Małe społeczności rządzą się zupełnie innymi prawami niż wspólnoty mieszkaniowe na blokowiskach. Większa jest tutaj życzliwość i pomoc sąsiedzka. Dzięki temu że wszyscy się znają, jest bezpieczniej. Klienci docenili projekt i jego wykonanie, dziękujemy im za zaufanie. Pozostałe mieszkania można kupić niemal „od ręki” aktem przeniesienia własności. To istotna informacja dla klientów ceniących sobie bezpieczeństwo transakcji. W ofercie są ostatnie apartamenty czteropokojowe o powierzchni od 104 do 120m2.

  Dla zdecydowanych klientów, przygotowaliśmy rabaty w wysokości 10%  Zapraszamy na wirtualny spacer po osiedlu apartamentów przy ul. Unruga

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama