Czas na wielkie derby regionu!

  Czas na wielkie derby regionu!

  Kacper Chudzik

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Czas na wielkie derby regionu!

  ©Piotr Krzyżanowski

  Chrobry Głogów w derbach musi radzić sobie z brakami kadrowymi spowodowanymi przez kontuzje. Ale pomarańczowo-czarni są dobrej myśli.
  Czas na wielkie derby regionu!

  ©Piotr Krzyżanowski

  Przed Chrobrym jedno z najtrudniejszych spotkań w tym sezonie. Ponownie zmierzy się z Zagłębiem Lubin. Przypomnijmy, że poprzednie spotkanie, jesienią ubiegłego roku skończyło się wynikiem 1:0 dla Zagłębia.

  Wtedy jednak sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Bo i skład Chrobrego był inny. Obecnie głogowska drużyna boryka się ze sporymi kłopotami kadrowymi. Wszystko przez kontuzje. Jak już pisaliśmy we wcześniejszych numerach, przez najbliższe miesiące o grze mogą zapomnieć Michał Iłków-Gołąb (złamana kość strzałkowa) oraz Łukasz Szczepaniak (zerwane wiązadło). Problemy ze zdrowiem ma także Dominik Kościelniak, który dorobił się urazu mięśnia dwugłowego. Ale to nie wszystko. Tomasz Zając ma pękniętą kość śródstopia, a kłopoty zdrowotne wykluczają także Damiana Piotrowskiego. Lekarze sprawdzają stan jego zdrowia. Wiadomo jedynie, że do składu wróci po przerwie Łukasz Bogusławski, który w trakcie spotkania z Pogonią Siedlce grzał ławę ze względu na żółte kartki z poprzednich spotkań.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama