Gowin o nowym rządzie ze Schetyną i Dutkiewiczem (FILM)

  Gowin o nowym rządzie ze Schetyną i Dutkiewiczem (FILM)

  MAL

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  - Drodzy przyjaciele z Facebooka, chciałbym z wami skonsultować bardzo ważną decyzję, jako pierwsi dowiadujecie się o tym, że w ramach walk wewnętrznych w Platformie powstaje nowy rząd. Na jego czele będą Grzegorz Schetyna i Rafał Dutkiewicz. Zaproponowali mi tekę ministra polonizacji Wysp Brytyjskich - to fragment krótkiego filmu, który dzisiaj w mediach społecznościowych opublikował Jarosław Gowin, szef partii Polska Razem.
  Polityk postanowił wykorzystać dzisiejszy dzień, czyli Prima Aprilis, i zażartował z obecnej sytuacji politycznej. Zapewne słowa Jarosława Gowina są nawiązaniem do ostatnich doniesień portalu GazetaWroclawska.pl. - Cały czas prowadzimy rozmowy z Rafałem Dutkiewiczem na temat jego wstąpienia do Platformy Obywatelskiej - mówił Jacek Protasiewicz, przewodniczący dolnośląskiej PO. Szef partii przyznaje, że jest szansa, żeby prezydent Wrocławia został członkiem partii już w maju, po wyborach prezydenckich.  Ostateczna decyzja będzie należeć do samego prezydenta, który oficjalnie wciąż zwleka z ogłoszeniem swojej decyzji.
  Wejście Rafała Dutkiewicza do Platformy Obywatelskiej ma być dużym wydarzeniem. W partii mówi się, że zrobione ma to być z przytupem. W wydarzeniu może uczestniczyć sama premier Ewa Kopacz, która jest jednocześnie przewodniczącą partii.

  Tajemnicą nie jest, że jednym z największych przeciwników takiego rozwiązania jest właśnie Grzegorz Schetyna, który od początku był przeciwnikiem koalicji Platformy z prezydentem Wrocławia.

  Przeczytaj więcej: Rafał Dutkiewicz członkiem Platformy Obywatelskiej już w maju? Co to oznacza dla Wrocławia?

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   gowin

   ktos (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   katop..b wziety na chwile do po na potrzeby wyborow jak dla mnie moze zostac ambasadorem w bangladeszu razem z tym pojeb.m dupkiewiczem

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama