Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język polski i matematyka...

  Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język polski i matematyka już dzisiaj (ARKUSZE, ZADANIA, ODPOWIEDZI)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Już dzisiaj język polski, matematyka i język obcy nowożytny
  1/2
  przejdź do galerii

  Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Już dzisiaj język polski, matematyka i język obcy nowożytny ©Fot. Mariusz Kapala / zdjęcie ilustracyjne

  Sprawdzian szóstoklasisty 2015 Język polski i matematyka. Opowiadanie o tajemniczym pudełku, komiks o dwóch malarzach i zadania ze skalą. Już dzisiaj uczniowie klas szóstych piszą sprawdzian szóstoklasisty. To egzamin na zakończenie szkoły podstawowej. Wielu uczniom zależy na dobrym wyniku, ponieważ chcą się dostać do określonego gimnazjum. Dlatego wynik testu szóstoklasisty ma dla nich duże znaczenie. Na szczęście jednak każdy może go zdać. Kiedy pojawią się arkusze CKE, zadania i rozwiązania? Gdzie szukać testów? Wszystkie arkusze CKE opublikujemy już dzisiaj na naszej stronie internetowej GazetaWroclawska.pl. Zarówno arkusze Język polski i matematyka, jak i język obcy nowożytny. Na bieżąco podawać będziemy również pierwsze relacje uczniów ze sprawdzianu szóstoklasisty. Szczegóły poniżej.

  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015. JAKIE BYŁY ZADANIA NA EGZAMINIE KLAS SZÓSTYCH?  Uczniowie klas szóstych sprawdzian szóstoklasisty 2015 rozpoczęli o godz. 9. Gdy tylko skończą pisać, opublikujemy przykładowe zadania, jakie pojawiły się na teście. Wielu uczniów stresowało się przed egzaminem, ale byli też tacy, którzy twierdzili, że porządnie przygotowali się do testu.

  CZYTAJ WIĘCEJ: SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015 JUŻ DZISIAJ. SŁONIE, KOMIKS O MALARZACH I PROCENTY(ARKUSZE CKE, ZADANIA, ODPOWIEDZI)

  Cześć pierwsza testu, czyli język polski i matematyka, zakończyła się ok. godz. 10.20. Potem uczniowie mieli 5 minut na sprawdzenie swoich prac, a następnie będą mieli przerwę do godz. 11.45. Wtedy to bowiem rozpocznie się część druga egzaminu szóstoklasisty, czyli język obcy nowożytny (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski).

  SPRAWDŹ TEŻ: Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Język angielski już dzisiaj (ARKUSZE CKE, ZADANIA, KLUCZ ODPOWIEDZI)  EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY 2015. ARKUSZE CKE, ZADANIA, ROZWIĄZANIA, KLUCZ ODPOWIEDZI  Zarówno arkusze, jak i odpowiedzi z testu SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015 opublikujemy jeszcze dzisiaj na naszej stronie internetowej GazetaWrocławska.pl, jak tylko będą dostępne. Pojawią się one jako osobne linki poniżej.

  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015 - JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - ARKUSZE CKE - PYTANIA I ZADANIA - KLIKNIJ!

  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015 - JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - ARKUSZE CKE - KARTA ODPOWIEDZI - KLIKNIJ!

  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015 - JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - ARKUSZE CKE - KLUCZ ODPOWIEDZI - KLIKNIJ!

  KLIKNIJ TUTAJ - WSZYSTKIE TESTY, ARKUSZE CKE, PYTANIA I ODPOWIEDZI Z POPRZEDNIEGO ROKU - PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY

  ZOBACZ TEŻ: SPRAWDŹ, CZY NAPISAŁBYŚ SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY (TEST)  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   .

   ja (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Dlaczego ja mam w innej kolejnosci znaczy ozamieniane nie ktore zadania ?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama