Ważne
  Śledczy: Andreas Lubitz miał skłonności samobójcze....

  Śledczy: Andreas Lubitz miał skłonności samobójcze. Odwiedzał też strony dla homoseksualistów

  Sylwia Arlak (AIP)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  28-letni Andreas Lubitz, drugi pilot Airbusa A320, odwiedzał strony dla homoseksualistów i ludzi o skłonnościach samobójczych – ujawnili prokuratorzy.
  Jak pisze „The Daily Mail”, Andreas Lubitz leczył się przez kilka lat z powodu problemów psychicznych jeszcze zanim został pilotem. Przez śmiercią mężczyzna odwiedzał strony porno dla homoseksualistów. Jak podało źródło policyjne z Duesseldorfu, Lubitz - myśląc, że traci wzrok i wkrótce straci pracę - spędzał również czas na przeglądaniu portali dla samobójców.

  DEPRESJA "CZARNEGO PSA" I WSZYSTKIE DEMONY ANDREASA LUBITZA. DLACZEGO PILOT GERMANWINGS WYBRAŁ ŚMIERĆ?


  W związku z pogarszającym się wzrokiem, pilot miał żyć w ciągłym strachu. Utrata licencji pilota była czymś, czego obawiał się najbardziej. Śledczy ujawnili jednak, że mężczyzna był po prostu nerwowy i cierpiał jedynie na zaburzenia psychosomatyczne. Z jego wzrokiem wszystko było w porządku.

  Prokurator: Andreas Lubitz miał skłonności samobójcze  Źródło: CNN Newsource/x-news


  Niemiecka prokuratura ujawniła wcześniej, że psychoterapeuci zaobserwowali u Lubicza tendencje samobójcze. Taką też postawili diagnozę kilka lat temu, jeszcze zanim stał się pilotem.

  Śledczy przeszukali komputery Lubitza oraz jego przyjaciółki Kathrin Goldbach. Często odwiedzał strony zawierające motywy samobójcze i perwersji seksualnych. Andreas Lubitz, jak pisze dziennik, miał też być przedmiotem plotek po krótkim okresie pracy jako stewardessa. Komentując jego seksualne upodobania nazywano mężczyznę „Tomato (pomidor) Andy”, sugerując, że jest gejem. Wielu ludzi uważa pomidory za warzywa, a tak naprawdę są one owocami - stąd wzięło się to odniesienie.

  ANDREAS LUBITZ MIAŁ ZOSTAĆ OJCEM. KATHRIN GOLDBACH URODZI DZIECKO PILOTA GERMANWINGS


  We wtorek „Bild” poinformował o tym, że dziewczyna pilota 26-letnia nauczycielka Kathrin Goldbach spodziewa się dziecka. Dowiedziała się o tym dwa tygodnie przed katastrofą. Dzień przed śmiercią, po 7 latach związku, pilot miał zerwać z dziewczyną. Ich relację dziennik określa jako mocno burzliwy, głównie ze względu na porywczy charakter mężczyzny.

  W dokumentacji medycznej Lubitza nie natrafiono na razie na żadne informacje, które mogłyby wskazać na istnienie jakiegoś schorzenia. Wcześniej podano, że podczas policyjnej rewizji w domu pilota, znaleziono podarte zwolnienia lekarskie datowane na dzień katastrofy. Dokumenty te nie dotarły do pracodawców.

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Bezprecedensowa nagonka na drugiego pilota!

   E. S. (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

   Jak był pederastą, to chyba dobrze. A te "strony dla samobójców" to niechybnie są w piekle, bo na ziemi samobójcy już nie mogą sobie odwiedzać.
   Tymczasem, prawda może być banalnie prosta, ale...rozwiń całość

   Jak był pederastą, to chyba dobrze. A te "strony dla samobójców" to niechybnie są w piekle, bo na ziemi samobójcy już nie mogą sobie odwiedzać.
   Tymczasem, prawda może być banalnie prosta, ale niewygodna dla producentów airbusa 320. To nie pilot zwariował, ale airbusik się popsuł.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Oj oj, uważajcie co piszecie

   qwerty (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   To już się ociera o HOMOFOBIĘ !!!! O MOWĘ NIENAWIŚCI !!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Żądam

   spokojny

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 2

   Nie osłabiajcie mnie tymi żenułami, że pilot się zamknął w kajucie a reszta śpiewała sobie piosenkę „kto ma klucze”, patrząc jak samolot zwala się na górę.
   Żądam: w przypadku takich problemów...rozwiń całość

   Nie osłabiajcie mnie tymi żenułami, że pilot się zamknął w kajucie a reszta śpiewała sobie piosenkę „kto ma klucze”, patrząc jak samolot zwala się na górę.
   Żądam: w przypadku takich problemów kontrolę nad samolotem przejmuje zdalnie wieża lotniska i
   a) otwiera drzwi zdalnie
   b) aktywuje program „automatyczne lądowanie na najbliższym lotnisku”.
   Wszystko.
   Pytania?
   Nie widzę.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Masz pierwsze pytanie

   lekarz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Pytanie pierwsze: dlaczego siedzisz przy komputerze zamiast już biec na autobus; kolejka do psychiatry ci minie !!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo