Ważne
  Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Już w środę VI klasy napiszą...

  Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Już w środę VI klasy napiszą test (ARKUSZE CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI)

  MH

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Arkusze CKE, pytania, odpowiedzi
  1/11
  przejdź do galerii

  Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Arkusze CKE, pytania, odpowiedzi ©CKE/zdjęcie ilustracyjne

  Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Już w najbliższą środę VI klasy będą pisać ważny egzamin. Co prawda zdaje go każdy uczeń, jednak wysoki wynik może zwiększyć szansę na dostanie się np. do prywatnego gimnazjum. Sprawdzian szóstoklasisty odbędzie się 1 kwietnia 2015 r. (01.04.15). Test szóstoklasisty 2015 organizuje Centralna Komisja Egzaminacyjna (CKE). Zobaczcie arkusze, pytania i odpowiedzi CKE z poprzednich lat! Poniżej odpowiednie linki i wszystkie informacje dotyczące tematu SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015.

  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015. ARKUSZE CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI KWIECIEŃ 2015. TERMINY EGZAMINU SZÓSTOKLASISTY  Egzamin szóstoklasisty CKE 2015 już w środę, 1 kwietnia 2015 r. (01.04.15). Nie, to nie prima aprilis. Uczniowie klas szóstych faktycznie napiszą sprawdzian na zakończenie szkoły podstawowej. Uczniowie VI klas będą mieli do napisania dwa testy. Pierwsza część będzie dotyczyć wiedzy z takich przedmiotów jak język polski i matematyka.
  Ten sprawdzian rozpocznie się o godz. 9.00 i potrwa 80 minut. Potem nastąpi przerwa, a o godzinie 11.45 rozpocznie się druga część - sprawdzian szóstoklasisty 2015 - język obcy nowożytny, która potrwa 45 minut. Do wyboru spośród języków obcych są: angielski, ‎francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski i włoski. Uczniowie szóstych klas mogą przystąpić tylko do egzaminu z tego języka, którego uczą się w swojej szkole.

  ZOBACZ KONIECZNIE: SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015. JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA. SŁONIE, KOMIKS O MALARZACH I PROCENTY (ARKUSZE EGZAMINACYJNE CKE, ODPOWIEDZI)

  KLIKNIJ TUTAJ - WSZYSTKIE TESTY, ARKUSZE CKE, PYTANIA I ODPOWIEDZI Z POPRZEDNIEGO ROKU - PRÓBNY SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY  Sprawdzian szóstoklasisty 2015 będzie miał formę pisemną. Wszyscy uczniowie klas szóstych podchodzą do niego w kwietniu. Może się jednak zdarzyć sytuacja, w której z przyczyn nie zależnych od ucznia, przykładowo problemy zdrowotne, nie będzie to możliwe. Wówczas uczeń będzie mógł napisać egzamin szóstoklasisty w czerwcu.

  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015 - 1 kwietnia 2015 (01.04.15) - ZASADY ZDAWANIA, FILM  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015. ARKUSZE CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI (STARE ARKUSZE CKE, ARKUSZE Z LAT UBIEGŁYCH)  Sprawdzian szóstoklasisty 2015. Zarówno arkusze CKE, jak i klucz odpowiedzi z przedmiotów język polski, matematyka oraz język obcy nowożytny opublikujemy na naszej stronie internetowej GazetaWroclawska.pl, jak tylko będą dostępne. Dla tych, którzy chcieli by poćwiczyć stare arkusze CKE z ubiegłych lat, poniżej znajdziecie linki do poszczególnych pytań i odpowiedzi.

  Jeżeli chcecie poćwiczyć stare arkusze CKE z ubiegłych lat, poniżej linki do poszczególnych arkuszy i kluczy odpowiedzi. Wszystkie arkusze CKE znajdują się na oficjalnej stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY - JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI
  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY. JĘZYK ANGIELSKI - ARKUSZE CKE, PYTANIA, ODPOWIEDZI
  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY CKE - ZADANIA, ARKUSZE, ROZWIĄZANIA
  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY - ILE WAŻY POJEMNIK Z MĄKĄ? KIM BYŁ BELL? ARKUSZE CKE
  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY OPERON- JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA - ARKUSZE, KLUCZ ODPOWIEDZI
  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY OPERON JĘZYK ANGIELSKI - ARKUSZE I KLUCZ ODPOWIEDZI CKE


  SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY 2015. ZASADY, WARUNKI. CZY TRZEBA ZDAĆ TEST?


  Jakie są zasady i warunki sprawdzianu? Sprawdzian szóstoklasisty jest obowiązkowy i jest warunkiem ukończenia szkoły podstawowej. Uczniowie VI klas dostaną wyniki wraz ze świadectwem szkolnym. Czy trzeba uzyskać określoną liczbę punktów na sprawdzianie szóstoklasisty? Nie, test jest obowiązkiem, ale bez względu na uzyskany wynik uczniowie mogą kontynuować naukę w gimnazjum. Oczywiście to, jaki wynik uzyskają uczniowie, może zaważyć na dostaniu się do określonej szkoły np. prywatnego gimnazjum.

  ZOBACZ TEŻ: SPRAWDŹ, CZY NAPISAŁBYŚ SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY (TEST)

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   odpowiedzi z matematyki

   zbior-zadan.pl (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Poprawne odpowiedzi z matematyki https://zbior-zadan.pl/sprawdzian-2015-odpowiedzi

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Pozdrawiam autora artykułu...

   MP (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Jet to próbny test na zakończenie szkoły podstawowej

   Czytaj więcej:...rozwiń całość

   Jet to próbny test na zakończenie szkoły podstawowej

   Czytaj więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3804673,sprawdzian-szostoklasisty-2015-juz-w-srode-vi-klasy-napisza-test-arkusze-cke-pytania-odpowiedzi,id,t.html?cookie=1zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo