"MasterChef" powraca. Wkrótce castingi do nowej edycji...

  "MasterChef" powraca. Wkrótce castingi do nowej edycji programu (TERMINY CASTINGÓW)

  AS

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  MasterChef - jury w składzie Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach
  1/6
  przejdź do galerii

  MasterChef - jury w składzie Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach ©Andrzej Banas

  "MasterChef" - kulinarne show, w którym jury w składzie Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran wybierają najlepszego kucharza, wróci na antenę stacji TVN. W kwietniu odbędą się precastingi do programu, a finałowa czternastka zostanie wybrana podczas castingu finałowego, jaki odbędzie się na początku maja w Krakowie.
  "MasterChef" wraca na antenę TVN. Każdy, kto chce wziąć udział w precastingu powinien wypełnić ankietę dostępną na stronie internetowej masterchef.tvn.pl i odesłać pod wskazany adres, lub wypełnić ją w namiotach rejestracyjnych, które będą rozstawione przy halach Makro Cash & Carry.

  Precastingi do "MasterChefa" odbędą się 12 kwietnia (Kraków), 19 kwietnia (Gdynia) oraz 26 kwietnia (Warszawa). W Krakowie i Warszawie pojawi się jury programu: Magda Gessler, Ania Starmach oraz Michel Moran. Nie będą oni oceniać uczestników, ale przywitają uczestników, porozmawiają z nimi i dadzą im kilka rad co zrobić aby wygrać program.

  Każdy z kandydatów musi przynieść na precasting swoje popisowe danie, przygotowane w domu. Podczas precastingu każdy ma około 5 minut na zaserwowanie go. Kandydaci zostaną ocenieni przez zawodowych kucharzy i przejdą rozmowę na temat kulinarnych i życiowych pasji. Najlepsza setka, pojedzie do Krakowa na casting główny (6-9 maja 2015).

  Jak wygląda casting główny? Każdy uczestnik będzie musiał w ciągu 60 minut przygotować danie, ze składników przywiezionych przez siebie. Ostatnie 5 minut gotowania odbywa się na oczach jury programu - Magdy Gessler, Anny Starmach i Michela Moran. Nagrodą za udane danie jest fartuch MasterChefa – przepustka do kolejnego etapu programu. Na takie wyróżnienie może liczyć nie więcej jak 50 uczestników. Jednak aby być w finałowej 14-tce programu, trzeba będzie ten fartuch obronić. Zadania, które pomogą jurorom wyłonić najlepszych będą wymagały od uczestników kulinarnej zręczności, kreatywności, szybkości i przede wszystkim wspaniałego poczucia smaku.

  Nagrodą w programie jest tytuł MasterChefa, 100 tys. złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

  "MasterChef" - daty precastingów:
  • KRAKÓW – 12.04.2015 - Makro Cash & Carry Kraków - Zakopiańska 70A – rejestracja od godziny 8.00
  • GDYNIA – 19.04.2015 - Makro Cash & Carry Gdynia - Hutnicza 8 – rejestracja od godziny 8.00
  • WARSZAWA – 26.04.2015 - Makro Cash & Carry Warszawa - Aleje Jerozolimskie 184 – rejestracja od godziny 8.00


  "MasterChef" - casting główny
  • KRAKÓW – 6-9.05.2015 ŁĘG – ul. Nowohucka 44


  Źródło: materiały prasowe

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama