Festiwal przedsiębiorczości we Wrocławiu. Prezes Optimusa i...

  Festiwal przedsiębiorczości we Wrocławiu. Prezes Optimusa i znany profesor cukiernik dadzą wykłady

  MAW

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Prof. Andrzej Blikle, Roman Kluska, Jacek Rozenek i Michał Sadowski - to niektórzy z prelegentów Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. 14 bezpłatnych wykładów i warsztatów potrwa tam do piątku.
  Jutro zajęcia poprowadzi prof. Andrzej Blikle, profesor nauk matematycznych i mistrz cukiernictwa. Będą to zajęcia o zarządzaniu jakością, dylematach lidera i warsztat komunikacyjny.

  W środę o godz. 16.15 Roman Kluska, twórca i były prezes Optimusa, wygłosi wykład o czynnikach sukcesu w biznesie. W czwartek natomiast o godz. 10 o tym, jak zarabiać na swojej pasji, opowie Michał Koziołek twórca New Warsaw.

  Dziś natomiast zajęcia prowadził aktor i trener biznesu, Jacek Rozenek. Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny. Konieczne są jednak wcześniejsze zapisy. Pełny program i formularz zapisów jest dostępny TUTAJ - KLIKNIJ.

  To już 12. edycja Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS we Wrocławiu. Organizuje go Studenckie Forum Business Centre Club w Centrum Kształcenia Ustawicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama