Handlowali narkotykami w samochodzie. Policja złapała ich na...

  Handlowali narkotykami w samochodzie. Policja złapała ich na gorącym uczynku

  MASZ

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Handlowali narkotykami w samochodzie. Policja złapała ich na gorącym uczynku
  1/2
  przejdź do galerii

  ©materiały policji

  Dwóch młodych mężczyzn handlowało narkotykami w samochodzie. Gdy zobaczyli policjantów zaczęli zachowywać się nerwowo. Policja postanowiła to sprawdzić. Okazało się, że w aucie jest ponad 30 porcji handlowych narkotyków.
  Jeleniogórscy policjanci wczoraj podczas patrolu około godz. 23.00 zauważyli na ul. Wyspiańskiego fiata, w którym siedziało dwóch mężczyzn. 24 i 22 latek, gdy zobaczyli funkcjonariuszy, zaczęli zachowywać się nerwowo. Podczas kontroli policjanci odkryli, że przerwali im w transakcji kupna - sprzedaży narkotyków.

  Policja w aucie znalazła marihuanę i amfetaminę - około 30 porcji handlowych. Okazało się, ze narkotykami handlował 24-letni jeleniogórzanin.


  22-latek jednak też nie miał czystego sumienia. - Dostarczał narkotyki 24-latkowi - mówi nadkom. Krzysztof Zaporowski, oficer prasowy policji. - W przeszukaniu mieszkania młodszego z mężczyzn udział brał funkcjonariusz ze Straży Granicznej z psem do wyszukiwania środków odurzających. W wyniku tych działań funkcjonariusze zabezpieczyli między innymi kilka tysięcy złotych, które pochodzą najprawdopodobniej ze sprzedaży środków odurzających oraz kilka ciasteczek z haszyszem - dodaje.

  Obaj dilerzy są w policyjnym areszcie. Mogą trafić nawet na 10 lat do więzienia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecamy

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama