BARCELONA - REAL 2:1 (1:1) NA ŻYWO WYNIK NA ŻYWO, TRANSMISJA, GDZIE w TV, LIVE STREAM, ONLINE

JEW, TVN24/XNEWS
GRAN DERBI 2015 Barcelona - Real - hiszpański klasyk już dziś! El Clasico czyli starcie dwóch gigantów hiszpańskiej piłki - Realu i Barcelony zaczyna się w niedzielę 22.03.2015 od godzinie 21. Przed meczem Barcelona - Real to Katalończycy wydają się faworytami. Gdzie oglądać Gran Derbi 2015 Barcelona - Real? Mecz Barcelona - Real NA ŻYWO - transmisję z El Clasico przeprowadzi stacja Canal+Sport. Fanów hiszpańskiej piłki czekają wielkie emocje! EL CLASICO NA ŻYWO - KLIKNIJ W WYNIK poniżej. BARCELONA REAL WYNIK NA ŻYWO. Od pierwszych minut przewagę ma Barcelona. To gospodarze są częściej w posiadaniu piłki, choć pierwszą naprawdę groźną akcję przeprowadził Real - Cristiano Ronaldo trafił w poprzeczkę! Jednak pierwszą bramkę zdobywają Katalończycy. 1:0 od 19 minuty! Wyrównanie w 32 minucie - Cristiano Ronaldo! Zespoły schodzą do szatni remisując 1:1.

BARCELONA - REAL MADRYT NA ŻYWO - RELACJA - ONLINE - EL CLASICO 2015 NA ŻYWO - GRAN DERBI 2015 NA ŻYWO

REAL - BARCELONA NA ŻYWO - MINUTA PO MINUCIE
Początek meczu należy do Barcelony. Pierwsza okazja dla Katalończyków już w trzeciej minucie, ale zabrakło wykończenia akcji strzałem. W kolejnych minutach aktywny był Luis Suarez, ale bramki na razie nie padają.

Real nie zamierza odpuszczać. Od 10 minuty to piłkarze królewskich przejęli inicjatywę. W 12 minucie Cristiano Ronaldo uderza w poprzeczkę! Ależ niewiele brakowało! Barcelona pogubiła się w defensywie i to mogła być bramka dla Realu.

19 minuta i jest 1:0 dla Barcelony! Kapitalne dośrodkowanie Leo Messiego z rzutu wolnego, prosto na głowę Jeremy'ego Mathieu, Francuz uciekł Sergio Ramosowi i głową z kilku metrów nie dał Casillasowi żadnych szans!!! 1:0 dla Barcy!

W 32 minucie Real wyrównuje na 1:1. Benzema doskonałym zagraniem piętą wpuścił w pole karne Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zdołał pokonać Claudio Bravo. Mamy remis na Camp Nou!

Końcówka pierwszej połowy to zdecydowana przewaga po stronie Realu. Królewscy cały czas napierają na bramkę Dumy Katalonii. Padła nawet bramka na 2:1 dla Realu, ale sędzia wcześniej odgwizdał spalonego.

Bramkę na 2:1 w 56 minucie zdobył Luis Suarez. Gol z niczego - ocenili komentatorzy

- KTO BĘDZIE SĘDZIOWAŁ?

Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Antonio Miguel Mateu Lahoz z Walencji. Ten pan od 2008 roku sędziuje spotkania w La Liga, a od 2011 jest arbitrem międzynarodowym. Lahoz dwukrotnie sędziował El Clasico. Po raz pierwszy miało to miejsce przy okazji rewanżowego spotkania Superpucharu Hiszpanii w 2012 roku, kiedy "Królewscy" jeszcze pod wodzą Jose Mourinho pokonali "Dumę Katalonii" 2:1. Drugie spotkanie, które prowadził Lahoz to finał Pucharu Króla na Estadio Mestalla, przegrany przez Katalończyków 1:2.

GRAN DERBI 2015 - BARCELONA REAL - KTO JEST W LEPSZEJ FORMIE?

Patrząc tylko na historię ostatnich meczów, lepszy jest Madryt. Dwa ostatnie klasyki wygrali podopieczni Carlo Ancelottiego. Jesienią w lidze triumfowali 3:1, a wiosną - w finale Pucharu Króla - po fenomenalnym rajdzie Garetha Bale'a zwyciężyli 2:1

EL CLASICO 2015 - BARCELONA - REAL Z PIĘKNĄ OPRAWĄ NA STADIONIE

98 tysięcy kartoników będzie stanowiło oprawę niedzielnego El Clasico. Utworzą one ogromną mozaikę, której głównym elementem będzie koszulka „Dumy Katalonii” z numerem 12 - symbolizująca więź kibiców z drużyną. Obok znajdą się katalońskie słowa rozpoczynające drugą zwrotkę klubowego hymnu.

FC BARCELONA - REAL MADRYT

- OSTATNIE EL CLASICO IKERA CASILLASA?

Niedzielne El Clasico może być ostatnim, w którym wystąpi Iker Casillas - przewiduje dziennik „Marca”. 33-letni kapitan Realu Madryt zmierzy się z Barceloną po raz 37. w karierze, zrównując się z takimi tuzami jak Raul Gonzalez i Fernando Hierro. Jednak czym innym jest chwalebna przeszłość, a czym innym smutna teraźniejszość.

BARCELONA - REAL - AKTUALNA SYTUACJA W TABELI PRZED GRAN DERBI 2015

GRAN DERBI - REAL - BARCELONA - STRZELCY BRAMEK

Choć dzisiejszy mecz nazywany jest „Derbami Hiszpanii”, rodowici Hiszpanie rzadko kiedy strzelają w Klasykach na Camp Nou. Ostatnim takim zawodnikiem, który zdobył gola dla Barcy, był David Villa w 2010 roku, zaś ostatnim Hiszpanem, którzy strzelił gola w Barcelonie w ligowym El Clasico był Sergio Ramos (2007).