Ważne
  Madonna szczerze o gwałcie: Zaciągnął mnie na dach...

  Madonna szczerze o gwałcie: Zaciągnął mnie na dach przyciskając nóż do pleców (FILM)

  TVN/X-News

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Madonna w wywiadzie dla "Harper's Bazaar" publicznie przyznała, że jest ofiarą gwałtu. Teraz, podczas programu Howarda Sterna, królowa pop zdecydowała się na zdradzenie kolejnych detali z tamtego okresu.
  Madonna mówi o gwałcie
  W 2013 roku Madonna publicznie przyznała, że jest ofiarą gwałtu. Wyznanie na jakie zdecydowała się artystka, w wywiadzie dla "Harper's Bazaar", wstrząsnęło mediami. - Zostałam zgwałcona na dachu budynku, gdzie sprawca zaciągnął mnie przyciskając nóż do pleców - mówiła gwiazda na łamach pisma.

  Królowa popu u Howarda Sterna
  Teraz, podczas programu Howarda Sterna, królowa pop zdecydowała się na zdradzenie kolejnych detali z tamtego okresu.
  Do zdarzenia doszło kiedy piosenkarka miała 19 lat i mieszkała w Nowym Jorku. - Pewnego dnia lekcje tańca, na które uczęszczałam, zostały odwołane. Potrzebowałam gdzieś zadzwonić, ale nie miałam pieniędzy. Trafiłam na mężczyznę, który pozwolił mi zadzwonić ze swojego mieszkania. Zostałam zgwałcona... - powiedziała w trakcie audycji radiowej. Królowa pop przyznała, że nie zawiadomiła o tym fakcie policji. - Nie zgłosiłam tego na policję, nie było sensu. To zbyt duże upokorzenie - wyznała Madonna.

  Najwyraźniej Howard Stern ma niebywały wpływ na gwiazdy. Kilka miesięcy temu w jego radiowym show Lady Gaga również opowiedziała o swoim dramacie. Podobnie jak Madonna, ona także jako 19-latka była ofiarą gwałtu.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Polecane

   Wideo